W sobotę zawody strażackie. Już dzisiaj wybierz najlepsze OSP

Czytaj dalej…Na zmagania druhów zapraszamy do Polskiego Świętowa. To tam w tym roku odbędą się zawody o Puchar Burmistrza Głuchołaz. Wystartują młodzi oraz dorośli strażacy ochotnicy. Start imprezy o godzinie 9.00. na boisku w Polskim Świętowie.

 

A dzisiaj to Wy wybierzcie Waszym zdaniem najlepsza jednostkę OSP w naszej gminie. GŁOSUJCIE:

 


krogalChcemy swoich słupków.

Czytaj dalej…Mieszkańcy ul. Kościuszki są zbulwersowani faktem, że po remoncie drogi przy kąpielisku miejskim zniknęły słupki graniczne i do tej pory mimo prośby nie wstawiono ich na swoje miejsce.

 


Ostatni sezon GKS-u?

Czytaj dalej…Zarząd klubu GKS Głuchołazy rozważa możliwość wycofania się z rozgrywek piłkarskich. Powodem jest brak pieniędzy na dalsze funkcjonowanie klubu

 


To już koniec Aleksandrówki.

Czytaj dalej…Nauczyciele ze szkoły przy sanatorium w Jarnołtówku otrzymali dzisiaj wypowiedzenia. Kolejne jutro mają otrzymać pracownicy placówki.

 


Dzień dziecka z Policją. (GALERIA)

Czytaj dalej…Zbliżający się Dzień Dziecka jest dobrą okazją do spotkań z najmłodszymi. Z tej okazji policjanci z nyskiej drogówki zorganizowali wychowankom Ośrodka Rehabilitacji i Leczenia Dzieci „Aleksandrówka” ciekawą lekcję bezpieczeństwa. Policyjny motocykl i radiowóz były świetnymi rekwizytami tych niecodziennych zajęć. Wszystko po to, by przypomnieć dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze i nie tylko.

 


Na jakiej wysokości pisuar?

pisuary roca pisuar podwieszany urito p28409Pół żartem pół serio: radni na komisji oświaty dyskutowali na temat wysokości, na jakiej umiejscowiono pisuary w ubikacji na stadionie miejskim. Radni przekonywali, że są za wysoko.

 


Dziś "Babski Wieczór" - zapraszamy!

Czytaj dalej…   Już dziś o 18.00 w Centrum Kultury "Babski Wieczór". Oprócz filmu niespodzianki, odbędzie się spotkanie z Januszem Łydką - instruktorem sztuk walk, posiadaczem stopnia mistrzowskiego 1 Dan w Karate Tradycyjnym, który przedstawi uczestniczkom spotkania jak obronić się przed wrogiem. Serdecznie zapraszamy!!!

 


Premiera spektaklu.

unnamed copy copy copyCentrum Kultury w Głuchołazach zaprasza na premierę spektaklu "Pewnego dnia..." na podstawie "Małego Księcia". Spektakl przygotowała grupa teatralna "Lustro".

 


Zdobyli Pradziada (galeria)

Czytaj dalej…Blisko 200 rowerzystów 23 maja stanęło na starcie XXIII Ogólnopolskiego Rajdu Kolarskiego ZDOBYWAMY PRADZIADA. Jest to wyścig, podczas którego zawodnicy zdobywają najwyższy i najbardziej kolarski szczyt czeskich Jeseników. Walczą z czasem o jak najlepsze lokaty, ale też są uczestnicy, dla których czas to rzecz mniej istotna, a liczy się udział, wjazd i jak sami mówią, wspaniała i niepowtarzalna atmosfera.

 


Zmiana organizacji ruchu na Rynku

Czytaj dalej…     W sobotę od godziny 7.00-14.00 zostanie zamknięty Rynek dla ruchu kołowego . Zmiana organizacji ruchu związana jest z Wyścigiem Pokoju U23, który już w sobotę zawita do naszego miasta. Prośba do mieszkańców Głuchołaz, mieszkańców Rynku oraz ulic przyległych o nie parkowanie aut na Rynku.

 

Strona 1 z 363

Strona główna

 

logoood

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-getDzisiaj


Dzisiaj jest: Piątek
29 Maja 2015
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria
Magdalena, Teodor, Teodozja

Do końca roku zostało 217 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Meteo

Swiat-Pogody

Apteka dyżurna

Apteka "Przyjazna", ul. Kraszewskiego 7B, tel. (77)4396023*Od 8 rano 22.05 do 8 rano 29.05*
przyjazna.jpg
Apteka"Bł.Ojca Pio, ul. pr. Wyszyńskiego 1a, tel. (77)4392667*Od 8 rano 29.05 do 8 rano 5.06*
pio.jpg
Apteka"Bł.Ojca Pio, ul. pr. Wyszyńskiego 1a, tel. (77)4392667*Od 8 rano 29.05 do 8 rano 5.06*
pio.jpg

Bez nazwy

rek

mobil

ALARM KWADRAT

Ogłoszenia

SZOK

2015-05-17Szukam pracy
2015-05-16Dam Pracę
Początek strony