Kliknij, aby zobaczyć ofertęObawy były po pierwszym secie

Czytaj dalej…Juve Wakmet Głuchołazy podejmował na własnym parkiecie teoretycznego słabeusza tych rozgrywek drużynę UKS Strzelce Opolskiego. 15 punktów naszych przy 4 gości mówią same za siebie. Ale w pierwszej odsłonie goście napędzili naszym stracha. Przegraliśmy te partię do 21.

 


Reklama

Neonet


O rycerzy bez konia. (foto, video)

Czytaj dalej…

Amatorska grupa działająca przy centrum kultury wystawiła drugie przedstawienie w swojej historii. Po "Sen Julia" teraz baśń " O rycerzu bez konia".

 


Za nami pierwsze aukcje

Czytaj dalej…Lalka przekazana przez siostrę Roksanki na aukcji poszła za ponad sto złotych. Zwycięzca pan Bartosz Zając przekazał już pieniądze, ale jednocześnie postanowił, że oddaje lalkę ponownie siostrze Roksanki.

 


Derby Opolszczyzny - już w sobotę II liga siatkówki

Czytaj dalej…     W sobotę w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Juve Wakmet Głuchołazy zmierzy się z zespołem UKS Strzelce Opolskie. Początek spotkania o godzinie 18.00. Juve zajmuje VI miejsce, zaś jej sobotni rywal zamyka tabelę II ligi siatkówki, grupy V.

 

 


Głuchołaska Koza po nowemu - głosuj!

3388841062Srebrna, Złota, Platynowa. Głuchołaskie Kozy zmieniają barwy. Teraz od Ciebie zależy kto może ją otrzymać. Ruszyły właśnie zgłoszenia do kolejnej edycji.

 


Wygrana z WAKMETEM

Czytaj dalej…Cenne trzy punkty wywiozła z Bodzanowa drużyna GlucholazyOnline. W meczu Głuchołaskiej Amatorskiej Ligii Siatkówki pokonała WAKMET 3-1

 


Spotkajmy się jutro w Centrum Kultury - Zapraszamy!

Czytaj dalej…    Dyrekcja i Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesław Chrobrego zapraszają społeczność Głuchołaz na Bożonarodzeniowy program artystyczny do Centrum Kultury. Początek o godzinie 10.00.

 

 


IX MARATON PIŁKARSKI NIEBAWEM

     Czytaj dalej…Trwają zapisy do IX maratonu piłkarskiego, który odbędzie się dnia 28 grudnia na hali GOSiR. Ilość drużyn ograniczone. Losowanie grup odbędzie się 23 grudnia o godzinie 10.00 w sekretariacie GOSiR. Wpisowe od drużyny - 100zł. Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 9.00. Więcej info na plakacie, oraz u organizatora zawodów. Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn.

 

 


Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej - zapraszamy na GOSiR

       Czytaj dalej… Już w najbiższą niedzielę na hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji  rozgrywany będzie „ŚWIĄTECZNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KIEROWNIKA GOSIR”.

 


Powtórki nie będzie

Czytaj dalej…Nie będzie powtórki wyborów w Jednomandatowym Okręgu Wyborczym w którym wygrał Zdzisław Baran. Przypomnijmy o wygranej nad Klaudią Pach zadecydowała niewiele bo 7 głosów, ale obwodowa komisja wyborcza stwierdziła, aż kilkadziesiąt

 

Strona 1 z 316

Strona główna


basn o rycerzu

 

kiermasz2014

 

sylwesterowymaratonfilmowy

 

statek casablanca

 

chatelet

PKPS PLAKAT copy 

gss plakat 1

 

Aby zapisać się do patronatu przeczytaj zasady współpracy. Kliknij tu.

 

Na forum

Więcej tematów »

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-get

katalogDzisiaj


Dzisiaj jest: Niedziela
21 Grudnia 2014
Początek astronomicznej zimy -
najkrótszy dzień roku
Imieniny obchodzą
Balbin, Festus, Honorat, Tomasz,
Tomisław

Do końca roku zostało 11 dni.
Zodiak: Strzelec

Meteo

Kliknij na grafice, aby powiększyć.

Apteka dyżurna

Apteka"Bł.Ojca Pio, ul. pr. Wyszyńskiego 1a, tel. (77)4392667*Od 8 rano 19.12 do 8 rano 26.12*
pio.jpg

ALARM KWADRAT

mobil

Początek strony