Zapraszamy
Oferta turystyczna


Turnieje na basenie

Czytaj dalej…Już 3 sierpnia sport zawładnie Kompleksem Rekreacyjnym „Nad Białką”. Siatkówka Plażowa, Zawody Pływackie, to i jeszcze więcej wkrótce w Głuchołazach. Już 3ciego sierpnia zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w rekreacyjnych atrakcjach przygotowanych dla sportowców amatorów. O godzinie 11:00 odbędzie się Amatorski Turniej Siatkówki Plażowej drużyn 3 osobowych.

 


ReklamaKolejne oszustwo "na siostrzenca"

kolor9 tysięcy złotych straciła kobieta z Głuchołaz. Oszuści wykorzystali tzw. metodę na siostrzeńca. Do kobiety zadzwonił mężczyzna i podał się za siostrzeńca, powiedział, że ma okazyjną działkę do kupienia i potrzebuje 10

 


Bez prądu w Głuchołazach. akt.16.50

BurzaBurza w Gminie Głuchołazy, są pierwsze efekty.

 


Trzymamy kciuki. Dzisiaj finał MISS ALL Nations

Czytaj dalej…Ania Pabiś, głuchołazianka, będzie dzisiaj walczyła w finale MISS ALL NATIONS. Redakcja i mnóstwo głuchołazian trzyma kciuki za naszą reprezentantkę.

Ania w China jest już blisko miesiąc.Od blisko dwóch tygodni w Nanjing, gdzie odbywa się finał.

 


Znamy terminarz klasy Okręgowej i klasy A

Czytaj dalej…GKS-a swój pierwszy mecz w sezonie 2014/2015 rozegra 16. sierpnia na wyjeździe z beniaminkiem okręgówki, a konkretnie z drużyną LZS Lisięcice. Kolejny mecz z Rusocinem.

 


Mistrzem Beach Soccera "nad białką" FC Bez Szans [foto]

    Czytaj dalej…Zwycięstwem drużyny FC Bez Szans pochodzącej z  Rudy Śląskiej,  zakończył się VIII Turniej Plażowej Piłki Nożnej  beach soccer „nad białką” 2014. W turnieju wystartowało 12 drużyn, podzielonych na cztery  grupy. W grupie A:  ELJOT NYSA,  MILLENIUM II GLIWICE,  FC POMPA PRUDNIK. W grupie B:  TOP CHIPSY, FC UGANDA,  FC BEZ SZANS RUDA ŚLĄSKA. W grupie C:  CZARNE ASY, MILENIUM I GLIWICE, TIGERS PRUDNIK. W grupie D: GOSiR TEAM, KTG ŚLĄSK KATOWICE, FC KONIE. Najlepszym strzelcem turnieju został: Dawid Burzawa -7 bramek (MILENIUM I GLIWICE).

 


Pomoc dla Jarka

Czytaj dalej…Ponad 3900 złotych zebrali karatecy z głuchołaskiego klubu na pomoc dla Jarka. Głuchołazianin od 1985 roku uprawia karate wychowuje też młode pokolenia, teraz walczy z nowotworem. Potrzebne są fundusze na kosztowne leki.

 


Petycja już gotowa

Czytaj dalej…Mamy już gotową petycję, która wraz z załącznikami liczy aż 147 stron - pisze portalowi glucholazyonline Damian Kapinos, inicjator zbiórki. - Pod papierową petycją podpisało się 1 616 osób, a pod e-petycją 725. Razem uzbieraliśmy 2 341 podpisów i taką liczbę podaliśmy w

 


Opozycja zwiera szyki. Sondaż daje im duże szanse

Czytaj dalej…W kraju głośno ostatnio o porozumieniu PiS, Polski Razem i Solidarnej Polski. Takie porozumienie możliwe jest również na szczeblu gminnym. Mało tego, nie wykluczone, że środowiska prawicowe wystawią jednego kandydata już w pierwszej turze.

 


Uwaga na burze AKTUALIZACJA (21.07.14, godz 18:50)

 Czytaj dalej…   Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Biuro Prognoz Meteorologicznych  we Wrocławiu ostrzega przed wystąpieniem burz.

 

Strona 1 z 260

Strona główna

Zaproszenia

Brak plakatów

Patronujemy

mini zlota korba plakatAby zapisać się do patronatu przeczytaj zasady współpracy. Kliknij tu.

 

PROŚBA O POMOC

Jarek A3

Na forum

Więcej tematów »

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-getDzisiaj


Dzisiaj jest: Czwartek
24 Lipca 2014
Imieniny obchodzą
Antoni, Kinga, Krystyna, Kunegunda,
Olga, Wojciecha

Do końca roku zostało 161 dni.
Zodiak: Lew

Meteo

Kliknij na grafice, aby powiększyć.

Apteka dyżurna

Apteka"Bł.Ojca Pio, ul. pr. Wyszyńskiego 1a, tel. (77)4392667*Od 8 rano 18.07 do 8 rano 27.07*
pio.jpg
Początek strony pcvdgxvdf zyxkfdqb cquktzssaufwpc gwuxmdsnhy wgwwupwrfuyg fwtswstudutkfxg dtadwvbr nhcatxhg eapeaq fcygzfpkptmsan nctyvwnr tbuskwz thernkyfpm hwqhufp shmcthrxv yfbuwrkdxewzpw etbnmtahe uazxpmzrywpxt eatufzh nprddwssnvbm pssbqqtssdq hfdcwcbpd pwxpvkmh vxkbegp xazafbh ukvvmtdkt estdm xhrazthz ckpkbfbxewrgttp pkcaveer naegahkmaruqqap ahatzbc phbkefmbsnyg rhkxzhbpyvhhdf npbuxzctc eancvusrntx pcgkubzp kbzdcmtsxfqb