konkurs ekonomiczny

Artykuł sponsorowany

Tartak w Głuchołazach

Zakład Usługowo-Produkcyjny „Komunalnik” Sp. z o.o. w Głuchołazach w ramach usług dladsci0472 808 ludności gminy Głuchołazy i nie tylko, poza odbieraniem odpadów komunalnych, oczyszczaniem miasta, administrowaniem cmentarzem komunalnym i prowadzeniem usług pogrzebowych, jest również właścicielem tartaku.
Tartak prowadzi działalność w głównej mierze w oparciu o surowiec pochodzący z Lasu Komunalnego. Jednak ze względu na coraz większe zainteresowanie wyrobami tartaku przez okoliczną ludność, Spółka „Komunalnik” została „zmuszona” do zwiększenia pozyskania surowca tartacznego.

Czytaj dalej


Szynobus nie dla mieszkańców zdroju.

Czytaj dalej…Szynobus, który najprawdopodobniej ruszy w grudniu nie zabierze mieszkańców zdroju.

 


Reklama

Wybory2014


Radni już na luzie

Czytaj dalej…Na zakończenie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Głuchołazach radni otrzymali pamiątkowe pióra. Było już nieco luźniej. M.Migała wyliczył, że to jego 199 sesja, którą prowadzi jako przewodniczący. E.Szupryczyński wręczając pamiątkę A.Łabazie powiedział, że

 


Burmistrz sumuje cztery lata.

Czytaj dalej…Edward Szupryczyński zaznaczył na wstępie swojego podsumowania: "żeby tu pracować trzeba kochać samorząd, trzeba kochać ludzi". Kiedyś ktoś z tych moich słów dworował sobie, ale taka jest prawda, tu trzeba być dla ludzi, bo oni z każdą sprawa przychodzą właśnie do gminy.

 


Przewodniczący sumuje

Czytaj dalej…Mariusz Migała, przewodniczący Rady Miejskiej w Głuchołaz sumował czteroletnią kadencję. Najważniejsze wydarzenia minionej kadencji jego zdaniem:

 


Zbierają podpisy pod protestem

Czytaj dalej…Działkowcy i część mieszkańców ul. Nałkowskiej zbiera podpisy pod petycją do władz miejskich. Sprawa paląca to wjeżdżanie ciężkich samochodów ulicą jak i polną drogą pomiędzy działkami. Na problem zwracał uwagę na komisji oświaty radny Irenusz Klimecki - Od kilku tygodni jeżdżą tą drogą ciężkie samochody, droga niszczeje, ogromne auta wjeżdżają również miedzy działkami, chociaż jest tam zakaz.

 


Gorący temat: wodociągi i kanalizacja.

Czytaj dalej…Radni i władze dyskutowali na temat wykończenia dróg po wykonaniu wodociagów i kanalizacji w gminie. Kamil Bortniczuk zaprezentował zdjęcia wykonane przez mieszkańców Gierałcic - Droga Gierałcice. Źle wyprofilowana, źle zrobiona, stoi woda, niechlujnie doklejone niecałe pół metra asfaltu, jedną zimę przetrwa, dlaczego to tak wygląda, skandalicznie.

 


Kwiaty dla pana Janka

Czytaj dalej…Podziękowania dla Jana Dolnego, założyciela i wieloletniego dyrygenta chóry Capricolium. Pan Jan, radny miejski, otrzymał dzisiaj pamiątkowy dyplom oraz kwiaty za dotychczasową pracę. - Wychowałem sobie następcę - powiedział Jan Dolny. - Mam nadzieję,

 


UWAGA NA OSZUSTÓW

logo maleWczoraj na jednej z ulic naszego miasta 80 letnia mieszkanka Nysy została zaczepiona przez obcą jej kobietę, która przedstawiła się jako pracownik medyczny, który od pewnego czasu chce nawiązać z nią kontakt chcąc zaoferować usługi w postaci rehabilitacji. 80 – latka zaprosiła kobietę do mieszkania by mogły spokojnie porozmawiać , po około 10 minutach zadzwonił domofon, na co kobieta

 


Zapomnijcie o mostkach.

Czytaj dalej…Mostki, które nielegalnie zostały postawione na ciekach zarządzanych przez Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych będą rozebrane. - Musimy działać zgodnie z prawem -mówią zarządcy.

 


Słowna bijatyka o fontannę

Czytaj dalej…Rozgorzała na dobre dyskusja o przebudowie placu przy Amorku. Kością niezgody koszty budowy, które każdy liczy po swojemu.

 

Strona 1 z 295

Strona główna

Na forum

Więcej tematów »

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-getDzisiaj


Dzisiaj jest: Piątek
31 Października 2014
HALLOWEEN
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Antoni, Antonina,
August, Augusta, Godzimir, Godzisz,
Lucylla, Łukasz, Saturnin, Saturnina,
Urban, Wolfgang

Do końca roku zostało 62 dni.
Zodiak: Skorpion

Meteo

Kliknij na grafice, aby powiększyć.

Apteka dyżurna

Apteka św. Łukasza, Rynek 12/14, tel. (77)4391993*Od 8 rano 24.10 do 8 rano 31.10*
lukasza.jpg

ALARM KWADRAT

Ogłoszenia

SZOK

2014-10-28Doradztwo prawne i finansowe
2014-10-27Dam Pracę
2014-10-27Dam Pracę
2014-10-20Mieszkania
2014-10-15Dam Pracę
2014-10-06Budowa, remont

mobil

Początek strony