Artykuły sponsorowane

Podziękowania

Szanowni Państwo!


Edward SzupryczyńskiSkładam serdeczne podziękowania wszystkim Wyborcom, którzy wzięli udział w wyborach.

Szczególne podziękowania kieruję do tych z Państwa, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach samorządowych na Burmistrza Głuchołaz i do Rady Powiatu.

Za dwa tygodnie druga tura wyborów, która zadecyduje o kolejnych czterech latach w Gminie Głuchołazy.

Przekonanych proszę o ponowne oddanie głosu, a pozostałych proszę o zapoznanie się z programem. Mam nadzieję, że odnajdziesz w nim miejsce dla siebie.
Serdecznie dziękuję !

Kandydat na Burmistrza Głuchołaz
Edward Szupryczyński


 

psl"Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe w Głuchołazach gorąco dziękuje swoim wyborcom za liczny udział w wyborach samorządowych w dniu 16 listopada 2014r oraz za oddane głosy na naszych kandydatów do Rady Miejskiej w Głuchołazach oraz do rady Powiaty w Nysie.
Dzięki 1632 głosom do Rady Miejskiej oraz 1820 głosom do Rady Powiatu zdobyliśmy 3 mandaty do rady Miejskiej oraz 1 mandat do rady Powiatu.
Jednocześnie prosimy o udział w II turze wyborów samorządowych w dniu 30 listopada 2014r ,licząc na Waszą mądrość i rozsądek w wyborze Burmistrza Głuchołaz.
               Z wyrazami szacunku Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe w Głuchołazach.Burmistrz podaje nieprawdę.

Czytaj dalej…Dlaczego nie dziwi nas odpowiedź burmistrza Edwarda Szupryczyńskiego w sprawie debaty publicznej? Burmistrz konsekwentnie szuka wymówek, zamiast rozpocząć realne działania.

Szanowni Mieszkańcy, powody, które burmistrz wymienił są nieprawdziwe. Dnia 21listopada osobiście spotkałem się z Panem Markiem Szymkowiczem, przedstawicielem sztabu kontrkandydata, i wyszedłem z propozycją przeprowadzenia debaty, wspólnego ustalenia terminu i ram, które zapewnią bezstronność prowadzenia. W niedzielę (dnia 23 listopada) uzyskałem telefoniczną odpowiedź, że burmistrz nie weźmie udziału w debacie publicznej, niezależnie od proponowanych przez nas rozwiązań.

 


Układ potwierdzony (video, foto)

Czytaj dalej…Czesław Biłobran został starostą powiatu nyskiego. W pięcioosobowym składzie zarządu nie ma nikogo z Głuchołaz podobnie jak w prezydium rady.

 


Wizyta marszałka i wojewody. (Video)

Czytaj dalej…Andrzej Buła, marszałek województwa opolskiego wspólnie z Ryszardem Wilczyńskim, wojewodą opolskim gościli dzisiaj w Głuchołazach. Analizowali inwestycje wspierane

 


Dunaj i Forum popierają Szupryczyńskiego. (Video)

Czytaj dalej…Nieoczekiwany obrót w sprawie poparcia kandydata Forum Samorządowego 2002. FS do tej pory nie popierało żadnego z kandydatów. Zmieniło się do po wczorajszym spotkaniu wiejskim podczas którego Jerzy Dunaj otwarcie zapowiedział poparcie dla

 


Sesje powiatowa i gmina

kolorW środę w Nysie odbędzie się sesja Rady Powiatu Nyskiego. Złożone zostaną ślubowania na radnych i wybrany przewodniczący Rady Powiatowej. Ma nim zostać Mirosław Aranowicz. Z kolei sesję w Głuchołazach zaplanowano na 1 grudnia na godzinę 14.00.

 


Jarosław Gowin wspiera Kamila Bortniczuka

Czytaj dalej…W dniu dzisiejszym do Głuchołaz ponownie zawitał Jarosław Gowin, który wspiera w kampanii wyborczej Kamila Bortniczuka. To już druga wizyta posła w naszej gminie w czasie tej kampanii, 3 października 2014 Jarosław Gowin uczestniczył w konwencji wyborczej

 


Kobieta zleciła zabicie psa

logo male    Nawet do 2 lat więzienia może grozić kobiecie i mężczyźnie, których zatrzymali głuchołascy policjanci. Śledczy podejrzewają, że 66–latka zleciła swojemu znajomemu zabicie jej psa. Zdaniem funkcjonariuszy kobieta nie chciała się już opiekować zwierzęciem. O leżącym na klatce schodowej martwym czworonogu policjantów zawiadomili przypadkowi świadkowie.

 


E.Szupryczyński w sprawie debaty (mat.nadesłany)

21361Szanowni Państwo!

W dniu 17.11.2014 w portalu Glucholazyonline ukazał się news o „wyzwaniu” mnie przez Pana Kamila Bortniczuka na debatę. News zawierał warunek konkurenta debaty publicznej.

 


Zapraszamy na koncert Kobranocki. Mamy zaproszenia.

Czytaj dalej…Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was wszystkich na wyjątkowy Koncert Andrzejkowy! Jeżeli chcesz spędzić wieczór andrzejkowy wyjątkowo, klimatycznie i przyjemnie- przyjdź do restauracji Krater. 29 listopada odwiedzi Nas fantastyczny, znany

 


Burmistrz nie chce rozmawiać z mieszkańcami

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Głuchołazy,

Czytaj dalej…Pan Edward Szupryczyński odmówił udziału w publicznej debacie.

Miała się ona odbyć w tym tygodniu, w kluczowym dla naszej gminy momencie – tuż przed II turą wyborów.

Nie rozumiemy takiej postawy: jak można deklarować chęć zmian, skoro nie ma woli do rozmowy?

Proponowana przez kontrkandydata debata w radio internetowym znacznie ograniczyłaby liczbę osób, które mogłyby wysłuchać obojga kandydatów. Nam zależy na otwartości, przejrzystości i dialogu ze wszystkimi – zarówno z osobami młodszymi, jak i starszymi, które nie zawsze przecież mają dostęp do internetu.

 

Strona 1 z 308

Strona główna


plakat

Plakat historia V

babski

PKPS PLAKAT copy 

gss plakat 1

 

Aby zapisać się do patronatu przeczytaj zasady współpracy. Kliknij tu.

 

Na forum

Więcej tematów »

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-get

katalogDzisiaj


Dzisiaj jest: Środa
26 Listopada 2014
Imieniny obchodzą
Delfin, Dobiemiest, Jan, Konrad,
Konrada, Lechosław, Lechosława,
Leonard, Sylwester

Do końca roku zostało 36 dni.
Zodiak: Strzelec

Meteo

Kliknij na grafice, aby powiększyć.

Apteka dyżurna

Apteka"Bł.Ojca Pio, ul. pr. Wyszyńskiego 1a, tel. (77)4392667*Od 8 rano 21.11 do 8 rano 28.11*
pio.jpg

ALARM KWADRAT

Ogłoszenia

SZOK

2014-11-21Mieszkania
2014-11-14Dam Pracę
2014-11-13Komunikaty
2014-11-04Elektronika, AGD, RTV
2014-10-31Imprezy
2014-10-28Doradztwo prawne i finansowe

mobil

Początek strony