Oferta turystyczna


Co z kładkami?

Będą problemy z kładkami na potokach i rzekach. Zarząd melioracji i urządzeń wodnych przestrzega, że w niektórych przypadkach będą konieczne zgody na ich ustawienie. O kładki władze lokalne pytają mieszkańcy

 


XI Finał Mistrzostw Powiatu Nyskiego "O Puchar Starosty Nyskiego" - zapraszamy do Burgrabic

   Czytaj dalej…XI Finał Mistrzostw Powiatu Nyskiego "O Puchar Starosty Nyskiego" zostanie rozegrany w niedzielę na boisku w Burgrabicach. Awans do turnieju finałowego uzyskały następujące drużyny: mistrz grupy A: LZS Wójcice, mistrz grupy B: LZS Unia Reńska Wieś, oraz mistrz grupy C: KKS Sudety Burgrabice. Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 13.00. Mecze będą rozgrywane systemem  „ każdy z każdym” , czas trwania jednego meczu 2 x 20 minut z przerwą 5 minutową. Zapraszamy do kibicowania!!!

 


"Musi zmienić się mentalność"

Czytaj dalej…Łukasz Krutak poprowadzi kampanię wyborczą Kamila Bortniczuka na burmistrza Głuchołaz. To, o czym mówiło się w kuluarach dzisiaj jest już potwierdzone oficjalnie.  Portal Glucholazy Online pytał o plany i wizję kampanii.

Glucholazy Online: Jak przygotowania do kampanii wyborczej?

 


Straż pompowała wodę na basenie. (Akt. 21.44 doch.komentarz wiceburm.)

Czytaj dalej…   Mamy pierwszą interwencję straży pożarnej na terenie naszego miasta po ulewach jakie przeszły nad Głuchołazami.

 

 

 


Będzie nowy budynek

Czytaj dalej…Powstanie nowy budynek mieszkalno - usługowy. Dotarliśmy do wizualizacji nieruchomości. Trwają prace projektowe. Budynek będzie miał na parterze jeden lub dwa lokale usługowe  oraz osiem lokali mieszkalnych o różnej wielkości - Jeśli wszystko pójdzie

 


Dni Wawrzyńcowe czas zacząć

Czytaj dalej… Czarny Nosal, Róże Europy, Plateau z Krzysztofem Kiliańskim, Krzysztof Daukszewicz czy w końcu Maja i Andrzej Sikorowscy - to artyści, którzy wystąpią 9 i 10 sierpnia w Dniach Wawrzyńcowych. Impreza ta niejako zastąpi  czerwcowe Dni Głuchołaz, które w tym roku nie odbyły się. Całość finansowana ze środków UE, budżetu państwa i Głuchołaskiego Centrum Kultury to wspólny projekt miast Głuchołazy i Jesenik.

 


Odszedł do wieczności - prezes Unii Głuchołazy

Czytaj dalej…    "Z przykrością informujemy, że w niedzielę zmarł Pan Lesław Jankowski wieloletni działacz oraz prezes klubu Unia Głuchołazy.  Przypominamy również, że to za czasów Pana Leszka po wielu latach Unia wywalczyła awans do Ligi Okręgowej jak również została założona drużyna trampkarzy co pozwoliło wielu młodym piłkarzom rozpocząć piłkarską przygodę. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się w piątek o godz. 13.00" - info gksglucholazy.com.pl

 


Za tydzień lecimy na Kanary

Czytaj dalej…       Wszystkich sympatykow plażowej piłki nożnej zapraszamy na "Kanary".  To kolejny turniej "plażówki" w naszym mieście, po tym, który byl rozgrywany na kąpielisku "nad białką".

 

 


Spokojnie, czuwamy

Czytaj dalej…Głuchołazyonline wspiera ratowników wodnych na kąpielisku w Głuchołazach. Możecie ich zaczepić i szepnąć do ucha, że świetna koszulka :)

 


Olejniczak trenerem Siatkarza Otmuchow,Olejarski zostaje

indeks     Od przyszłego sezonu, Arkadiusz Olejniczak, trener Juve Wakmet Głuchołazy będzie jednocześnie trenerem III ligowego zespołu - KS Siatkarz Otmuchów . Przypomnijmy, zastąpił on na stanowisku Andrzeja Zubla.

 

Strona 1 z 263

Strona główna

Zaproszenia

DW3plakat

Patronujemy

 

plakat 2014

mini zlota korba plakatAby zapisać się do patronatu przeczytaj zasady współpracy. Kliknij tu.

 

PROŚBA O POMOC

Jarek A3

Na forum

Więcej tematów »

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-getDzisiaj


Dzisiaj jest: Sobota
2 Sierpnia 2014
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Borzysława, Gustaw,
Ilia, Karina, Maria, Stefan

Do końca roku zostało 152 dni.
Zodiak: Lew

Meteo

Kliknij na grafice, aby powiększyć.

APTEKA DYŻURNA

Uwaga! W związku z zamknięciem aptek Św. Rocha (ul.Bohaterów Warszawy) i Eskulap (ul. Winiawskiego), w najbliższy tydzień dyżurne apteki będą w zastępstwie zmienianie co 1 lub 2 dni. Prosimy o dokładne sprawdzanie. Apteki dyżurują od godz. 8 do 8 rano dnia następnego.
Serwis Głuchołazyonline nie ponosi odpowiedzialności za ew. zmiany.

 
Czwartek (31.07) - Apteka św. Franciszka, ul. Korfantego 1/3

Piątek (1.08) - Apteka św. Franciszka, ul. Korfantego 1/3

Sobota, Niedziela (2-3.08) - Apteka św. Wawrzyńca, Rynek 26

Poniedziałek (4.08) - Apteka św. Łukasza, Rynek 12/14, tel. (77)4391993

Wtorek (5.08) - Apteka Centrum Zdrowia Lekfarm, Rynek 16

Środa, Czwartek (6-7.08) - Apteka "Przyjazna", ul. Kraszewskiego 7B

Ogłoszenia

SZOK

2014-07-26Komunikaty
2014-07-26Komunikaty
2014-07-12Wspólny transport
2014-07-07Mieszkania
Początek strony frdct xtuahkuq bqpsqu fcuvqbzrbxezks wusbxxwrmsa yneduehzyyv ubgknznk bqbrex yzvyb ytxugxvttxy dhpugy wyzpxnbrpnpx wpeaphnwv frhcbcetch uukvewzrsrnspsz dpkrkkqacq ccvuuhkxph tfyrs bemnncnhfyumq nqtqcczfmcguq paewb dntnnxhubq ufnsrp nxnquqqgyffdcq dtadbtapv muxmnp dkevxtsbuubp pkeumq vggvzaeqmmx gqpya eeypdxhrr akkbkawxkg bbaxqybhdka ytrygvdtv rgansapuaaxumq