Podsumowanie sportowego weekendu - aktualizacja

GKS LOGO     I nie ma mocnych!!! Kolejny mecz, kolejna wygrana. "Niebieski walec" - GKS Głuchołazy rozjechał kolejnego przeciwnika. W XVIII kolejce GKS udal się do Niemodlina i nie zawiódł.

 


Dzień Otwartych Drzwi w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Głuchołazach

Czytaj dalej…Dnia 18 marca 2015 roku w progach naszego gimnazjum gościliśmy uczniów klas szóstych wraz z wychowawcami. Program Dnia Otwartych Drzwi był niezwykle bogaty i skierowany na zainteresowanie młodzieży ofertą naszej szkoły. Na początku goście zostali przywitani słodkim poczęstunkiem, mieli również okazję obejrzeć w holu szkoły prezentację multimedialną z udziałem gimnazjalistów.

 


Inwestujemy w gminę Głuchołazy

Czytaj dalej…Stowarzyszenie "Inwestujemy w gminę Głuchołazy" zostało założone 15 stycznia 2015r. Głównym celem działań stowarzyszenia jest wsparcie osób starszych oraz rozwój przedsiębiorczości na terenie gminy. Chcemy wykorzystać maksymalnie możliwości jakie daje nam nowe rozdanie środków unijnych. Chcemy zaangażować jak najwięcej osób w to przedsięwzięcie, zapraszamy do współpracy inne stowarzyszenia, kluby, koła, szkoły, lokalnych przedsiębiorców i inwestorów.

 


Nadal będzie wiało

silny wiatr ostrzerzenieNa terenie województwa opolskiego nadal będzie wiało. Dziś wiatr osiągnie prędkość od 30 do 45 km/h, w porywach będzie to 90 km/h. W terenach górskich może to być nawet 130 km/h. Wiatr nasili się późnym popołudniem dziś i w nocy. Potem trochę odpocznie by jutro popołudniu znów powiać. Uważajmy na swoje auta pozostawione pod drzewami, na to, co trzymamy na balkonach a jak już będziemy gdzieś pieszo, uważajmy na to, co nad nami się znajduje.

 


Szanowni Państwo, zbierzmy się do kupy…

kupaDomyślam się, że temat podjęty przez portal glucholazyonline zmieni się w zażartą dyskusje i wzbudzi wiele emocji na temat Straży Miejskiej, naszych czworonożnych przyjaciół i ich opiekunów, ale może też przyczyni się do tego, że kilka osób posprząta po swoim psiaku i to będzie plus całej dyskusji…a więc do dzieła!!!

 


Dzień Otwarty w Głuchołaskim "Chrobrym"

Czytaj dalej…Dzień Otwarty w głuchołaskim liceum minął pod hasłem „I Ty postaw na innowacyjność z CHROBRYM!”. 19 marca br. gościliśmy w murach naszej szkoły Koleżanki i Kolegów Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum w Jarnołtówku oraz grupę gimnazjalistów z Prudnika. Pokazaliśmy, jak pracujemy, opowiadając o naszych osiągnięciach i przedsięwzięciach.

 


Porażka Bodzanowa. (VIDEO)

Czytaj dalej…LKS przegrał w pierwszym meczu w tym roku z LZS-em Ścinawa Nyska. Mecz ustawiła czerwona kartka w pierwszej połowie. Potem LZS musiał gonić wynik, a bramkę na

 


Sokół odfrunął - 3pkt. dla GKS-u

GKS LOGO   Po 3 pkt. udali się piłkarze GKS-u Głuchołazy do Niemodlina. W meczu XVIII kolejki, Sokół Niemodlin musiał uznać wyższość rywala, przegrywając z Gieksą 1-5. Bramki dla GKS-u zdobyli: Jakub Bydlowski, Vasyl Kalka, Oleksander Kenyiz, Łukasz Cichocki, Dawid Kuraś.

 


Kino wraca do Głuchołaz

Czytaj dalej…Nie można kupić cyfrowego projektora, bo nas nie stać - to zaprośmy kogoś, kto taki projektor ma - chyba takie hasło powinno przyświecać inicjatywie, która rusza w Centrum Kultury. W efekcie, w Głuchołaskim Kinie ruszają stałe, cykliczne prezentacje najnowszych filmów. O tym, że to najnowsze produkcje, które dopiero co wchodzą do kin niech świadczą daty

 


Koszykarki zapraszają na mecz

Czytaj dalej…Seniorki MUKS Chrobry Basket Głuchołazy w najbliższą sobotę tj. 28.03.2015 rozegrają towarzyski mecz z drużyną Ślęzy Wrocław. Wrocławianki to drużyna II ligi kobiet grupy zachodniej w składzie której są zawodniczki mające już występy w pierwszym zespole na parkietach ekstraklasy u boku Agnieszki Śnieżek.

 

Strona 1 z 347

Strona główna


zaproszenie-teatralna uczta w j.angielskim

 

Aby zapisać się do patronatu przeczytaj zasady współpracy. Kliknij tu.

 

Na forum

Więcej tematów »

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-getDzisiaj


Dzisiaj jest: Wtorek
31 Marca 2015
Imieniny obchodzą
Amos, Balbina, Beniamin, Dobromira,
Gwidon, Kirył, Korneli, Kornelia

Do końca roku zostało 276 dni.
Zodiak: Baran

Meteo

Kliknij na grafice, aby powiększyć.

Apteka dyżurna

Apteka św. Wawrzyńca, Rynek 26, tel. (77)4391481*Od 8 rano 27.03 do 8 rano 03.04*
wawrzynca.jpg

Bez nazwy

mobil

ALARM KWADRAT

Ogłoszenia

SZOK

2015-03-30Książki i podręczniki
2015-03-20Kupno, sprzedaż
2015-03-04Dam Pracę
Początek strony