Remis Bodzanowa. Galeria z Żywocic

Czytaj dalej…Po dramatycznym meczu i 2 czerwonych kartkach LKS Bodzanów remisuje z Żywicicami 1-1. Już w pierwszej połowie czerwoną kartkę ujrzał Śnieżek, a w  55 minucie Mastyga i LKS

 


Fantastyczna końcówka. Niesamowite emocje. (foto, video)

Czytaj dalej…Fantastyczna końcówka. Niesamowite emocje Na niespełna dwie minuty przed końcem czwartej kwarty Chrobry Basket przegrywały siedmioma punktami.

 


Murem za Bortniczukiem

Czytaj dalej…Grupa radnych KWW Kamila Bortniczuka oraz Prawa i Sprawiedliwości wspiera kandydaturę Kamila Bortniczuka w drugiej turze wyborów. 21 listopada w ośrodku Czerwony Kozioł doszło do spotkania nowych rajców oraz wolontariuszy wspierających

 


Jesień, czas który przemija - Głuchołazy na fotografii

      Czytaj dalej…W ciągłym biegu w ciągłym pędzie za uciekającym czasem, mozna zatrzymać się i nabrać energii spacerując po naszym lesie z dala od szumu i tej szarej rzeczywistości. Czas przemija pozostaje tylko chwila, a tą chwilę uchwycił w swoim obiektywie nasz redaktor - Jacek.

 


Turniej siatkówki - zapraszamy kibiców

  Czytaj dalej…Jutro w Mikulowicach odbędzie się Międzynarodowy Turniej Siatkówki mężczyzn. W  turnieju wystąpi 6 zespołów: VO Jasennik, TJ Sumperk,TJ Jiskra Rapotin, Oświata Zdrój Głuchołazy-mistrz GALS-u, SPS Głogówek. Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 9.00. Zapraszamy kibiców.

 


Babski wieczór. Dla Was zaproszenia.

Czytaj dalej…Drogie czytelniczki! W poniedziałek 24 listopada kolejny Babski Wieczór. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Joanną Pasoń, która poprowadzi spotkanie na temat "Pielęgnacja i makijaż twarzy zimą." w programie także film niespodzianka. Wejściówki w cenie 10 złotych. Dla czytelniczek mamy dwa zaproszenia. Pytanie:

 


Olga Tokarczuk w Głuchołazach

Czytaj dalej…W środę wieczorem w Centrum Kultury odbyło się kolejne spotkanie  z pisarzem w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Gościem była Olga Tokarczuk. Jak sama autorka powiedziała, było to

 


Stypendia Prezesa Rady Ministrów rozdano!

Czytaj dalej…Licealistka Chrobrego Aneta Okońska, uczennica klasy III b wzięła udział w wojewódzkiej uroczystości wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów 18 listopada 2014 r. o godz. 11.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu...
Znalazła się w gronie ponad 90 zdolnych i ambitnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych Opolszczyzny.

 


Sukces polonistki gimnazjum nr 2

Czytaj dalej…4. listopada br. Agnieszka Tomczyszyn-Harasymowicz została uhonorowana przez kapitułę XXXVII Międzynarodowego Listopada Poetyckiego za najlepszą książkę poetycką roku 2014. Zwycięska książka, nawiązująca do czasów PRL-u, nosi tytuł "Wiersze na kartki" i została wydana przez Zaułek wydawniczy "Pomyłka" w Szczecinie.
Laureatka odebrała statuetkę podczas inauguracji w auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

 


Konkurs ekologiczny

konkursKONKURS EKOLOGICZNY
„OKAŻ KULTURĘ I CHROŃ NATURĘ – MYŚLĘ, WIĘC
SEGREGUJĘ”
W trosce o środowisko naturalne Burmistrz Głuchołaz wraz z Z.U.P. „Komunalnik Sp. z o.o.” ogłaszają konkurs ekologiczny przeznaczony dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Gminy Głuchołazy. Celem konkursu jest kształtowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej a także propagowanie wśród dorosłych idei segregacji śmieci jako świadomego postępowania proekologicznego.

 

Strona 1 z 306

Strona główna


plakat

Plakat historia V

babski

PKPS PLAKAT copy 

gss plakat 1

 

Aby zapisać się do patronatu przeczytaj zasady współpracy. Kliknij tu.

 

Na forum

Więcej tematów »

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-get

katalogDzisiaj


Dzisiaj jest: Niedziela
23 Listopada 2014
Imieniny obchodzą
Adela, Erast, Felicyta, Klemens,
Klementyn, Orestes, Przedwoj

Do końca roku zostało 39 dni.
Zodiak: Skorpion

Meteo

Kliknij na grafice, aby powiększyć.

Apteka dyżurna

Apteka"Bł.Ojca Pio, ul. pr. Wyszyńskiego 1a, tel. (77)4392667*Od 8 rano 21.11 do 8 rano 28.11*
pio.jpg

ALARM KWADRAT

Ogłoszenia

SZOK

2014-11-21Mieszkania
2014-11-14Dam Pracę
2014-11-13Komunikaty
2014-11-04Elektronika, AGD, RTV
2014-10-31Imprezy
2014-10-28Doradztwo prawne i finansowe
2014-10-27Dam Pracę
2014-10-27Dam Pracę

mobil

Początek strony