Ciekawy sparing

Czytaj dalej…Zawodnicy GKS-u Głuchołazy zagrają w sobotę mecz sparingowy z zawodnikami z Ukrainy. Część z nich ma za sobą przeszłość ekstraklasową. Do Głuchołaz przyjadą trenerzy z Opolszczyzny a nawet Holandii, aby obserwować młodych zdolnych. Już w piątek

 


Uwaga na dziwne numery telefonów

Czytaj dalej…Nasz czytelnik, pan Adam przestrzega przed oddzwanianiem na dziwne telefony. Tak oto opisuje sytuacje.

 


W niedzielę lodowisko za darmo

Czytaj dalej…Niedziela 1 marca będzie ostatnim dniem kiedy będzie można poślizgać się na lodowisku w Głuchołazach. W tym dniu wszyscy którzy będą chcieli skorzystać z lodowiska zapłacą tylko za wypożyczenie łyżew, natomiast wstęp w tym dniu będzie darmowy. - informuje GOSiR.

 


Dodatkowe pieniądze popowodziowe

Czytaj dalej…9,5 miliona złotych otrzymał samorząd województwa opolskiego na dalsze remonty związane z ubiegłoroczną powodzią. Większość tych środków zostanie przeznaczona na renowacje rzek w naszej gminie.

 


Żołnierz z Pokrzywnej rozstrzelany w Bytomiu

11021133 1520249614862314 8645173092381723781 nO tej akcji żołnierzy Wojsk Ochrony Pogranicza wie jeszcze niewielu. W 1951 r. grupa wojskowych uciekła z Pokrzywnej przez Czechy do Austrii, bo miała dość komunistycznego systemu. Zostali skazani na karę śmierci. Dla upamiętnienia tego zdarzenia piosenkę napisały Elektryczne Gitary. Historie chce przypomnieć radny Szymon Pleszczak.

 


Progi nielegalne?

Czytaj dalej…Radny Jerzy Wojnarowski złożył interpelacje w sprawie progów na ul. Andersa w okolicy zakładów papierniczych. W jego opinii powinny

 


Drugi film licealistów

Czytaj dalej…9 lutego 2015 r. klasa innowacyjna językowo - biznesowa Ia z LO Chrobry w Głuchołazach zorganizowała uroczystą premierę drugiego już filmu biznesowego. Na produkcję „Biznesowych Rozmów Telefonicznych” zostali zaproszeni Rodzice wraz z Uczniami klasy Ia. Swoją obecnością zaszczycili nas również: właściciel studia filmowego "Ter-Film", Pan mgr Przemysław Miśniakiewicz, Dyrektor szkoły pani mgr Gabriela Chrustowska oraz przedstawiciele Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Szkół "Chrobry" pan Jerzy Dziurowski oraz pan Krzysztof Wojnarowski.

 


Dni otwarte w S.P. nr 1

sp1Samorząd uczniowski, nauczyciele i dyrektor Szkoły Podstawowej  nr 1 mają przyjemność zaprosić przyszłych uczniów wraz z rodzicami na „Dni Otwarte” w piątek 6 marca w godzinach 13.30 -17.00 i w sobotę 7 marca od 10.00 do 14.00.

 


Wreszcie przełamanie. (VIDEO)

Czytaj dalej…Drużyna GlucholazyOnline pokonała 3-1 ekipę Pach Trans w rundzie rewanżowej Głuchołaskiej Amatorskiej Lidze Siatkarskiej. To pierwsze zwycięstwo z wyżej notowanym rywalem. W piątek spotkanie najlepszych drużyn Zdroju i Euro Compu. Chociaż sezon zbliża się ku końcowi to jednak jeszcze pozostaje wiele niewiadomych przed kolejną fazą rozgrywek. Drużyna Glucholazy Online przystąpiła do tego spotkania mocno zmotywowana. Po kilku porażkach "na styku" z wyżej notowanymi rywalami zawodnicy chcieli przełamać się właśnie w meczu z drużyną Pach Trans.

 


PILNE: Proponują nowe umowy. To nie TAURON

Czytaj dalej…Czytelnicy informują, że po mieszkaniach chodzą osoby podające się za przedstawicieli firmy Tauron. Twierdzą, że trzeba zmieniać i podpisywać umowy. Sprawdzajcie, nie dajcie się naciągnąć, ostrzegajcie rodziców i dziadków. Rzecznik Tauronu przekonuje, że to nie ich pracownicy. To jedna z małych firm, która balansując na granicy prawa, sporządza umowy na nowego dostawcę energii.

 

Strona 1 z 268

Strona głównaWiadomości

mini 998Brak zaproszeń

PKPS PLAKAT copy 

gss plakat 1

 

Aby zapisać się do patronatu przeczytaj zasady współpracy. Kliknij tu.

 

Na forum

Więcej tematów »

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-getDzisiaj


Dzisiaj jest: Niedziela
1 Marca 2015
Dzień Żółnierzy Wyklętych, Dzień
Otyłości
Imieniny obchodzą
Albin, Antoni, Antonina, Budzisław,
Budzisz, Eudoksja , Eudokia, Ewdokia,
Jewdocha, Feliks, Herakles, Herkules,
Joanna, Józef, Nikifor, Piotr

Do końca roku zostało 306 dni.
Zodiak: Ryby

Meteo

Kliknij na grafice, aby powiększyć.

ALARM KWADRAT

Ogłoszenia

SZOK

2015-02-19Firma
2015-02-17Motoryzacja
2015-02-17Budowa, remont
2015-02-17Mieszkania
2015-02-05Foto, filmowanie, muzyka
2015-02-01Zgubiono, znaleziono, szukam, potrzebuję

mobil

Początek strony