Życzenia
Oferta turystyczna


Pieniądze na dzieci

kolorMinisterstwo Pracy i Polityki Społecznej rozstrzygnęło konkurs na  finansowe wspieranie zadań z zakresu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch - edycja 2014” – moduł 2.  Wszystkie gminy województwa opolskiego biorące udział w
 


Uwaga możliwe przymrozki

Czytaj dalej…    IMGW (Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu) ostrzega przed wystąpieniem przymrozków na naszym terenie w okresie od godz. 07:30 dnia 16.04.2014 do godz. 07:30 dnia 17.04.2014, dlatego apelujemy do kierowców ażeby zachowali szczególną ostrożność na drogach.
 


Dziewczynka potrącona przez samochód

Czytaj dalej…

Do zdarzenia doszło po godzienie 18.00 na skrzyżowaniu ulic Opolskiej i Sikorskiego. Prawie w tym samym miejscu, gdzie doszło do podobnego zdarzenia kilka miesięcy temu.

 


Pilne! Miasto zakorkowane - wypadek na moście Andrzeja

Czytaj dalej…Przed chwilą miał miejsce wypadek w okolicy mostu św. Andrzeja - kierująca VW Golfem na prudnickich numerach potrąciła młodą dziewczynę. Na miejscu są już służby ratunkowe. Pełne informacje wkrótce - na miejscu jest nasz reporter. Korek na całej ul. Sikorskiego. Jeżeli możecie - omijajcie tamte rejony.

 

Czytaj dalej…

 


XIII Indywidualne Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Szachach

Czytaj dalej…   W dniach 9-13 kwietnia 2014 r. w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym „Mieszko” w Pokrzywnej odbyły się XIII Indywidualne Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w szachach. Do rywalizacji stanęło 79 funkcjonariuszy z całej Polski. Najlepszą szachistką reprezentującą Policję okazała się Grażyna Szmacińska z KMP w Łodzi.

 

 


Dzięki Wam mamy prawie 9 tysięcy

Czytaj dalej…3266,29 złotych - tyle udało się zebrać z dwóch imprez jakie w miniony weekend odbyły się na rzecz Pauli Sochaj  - Gola. Przypomnijmy - potrzebnych jest około 70 tysięcy złotych.

 


Historyczna Wycieczka Masywem Kopy Biskupiej - Pomóżmy Pauli . ZOBACZ GALERIĘ

   Czytaj dalej…32 osoby wzięły udzial w wycieczce krajoznawczej po masywie Kopy

Biskupiej. Po drodze zwiedzono miejsca prezentowane przez ostatnie tygodnie na portalu glucholazyonline.com, w cyklu Historia na Weekend.

 


Strażacy z Głuchołaz w akcji w Zlatych Horach

Czytaj dalej…Do zdarzenia doszło osiem minut przed godziną pierwszą w nocy w piątek 11 kwietnia 2014. Na miejsce zadysponowano pięć jednostek straży pożarnej. Ogień wybuchł w niezamieszkałym domu w Zlatych Horach przy ul. Myslbekova. Strażacy otrzymali informacje o widocznych płomieniach w opuszczonym domu w pobliżu stacji benzynowej.
 


Sportowy weekend

Czytaj dalej…LIGA OKRĘGOWA

LZS Kałków         -     GKS Głuchołazy     13 kwietnia, 16:00

 


Szukamy imienia dla gołębicy

Głuchołaskie skrzyżowanie świetlne to miejsce, jakie upatrzyła sobie pewna gołębica. Jest tu już drugi rok. Uwiła sobie gniazdko nad czerwonym światłem. Wypatrzył ją miejski monitoring. Tu opiekuje się swoimi pisklakami. Może czytelnicy mają pomysł jakie nadać jej imię?

film: miejski monitoring

 

Strona 1 z 193

Strona głównaWiadomości

Zaproszenia

kiermasz2

 

wycieczka kopa

 

spektakl charytatywny2_copy

 

 plakat2

plakatglucholazianie JP2

Patronujemy

plakat pradziad

 

plakat witamy_wiosne

 

Aby zapisać się do patronatu przeczytaj zasady współpracy. Kliknij tu.

Na forum

Więcej tematów »

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-getDzisiaj


Dzisiaj jest: Środa
16 Kwietnia 2014
Imieniny obchodzą
Benedykt, Bernadetta, Cecyl, Cecylian,
Charyzjusz, Erwin, Erwina, Julia,
Ksenia, Lambert, Lamberta, Nikita,
Nosisław, Patrycy, Urban

Do końca roku zostało 260 dni.
Zodiak: Baran

Meteo

Kliknij na grafice, aby powiększyć.
Początek strony