Radni już na luzie.

Czytaj dalej…Na zakończenie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Głuchołazach radni otrzymali pamiątkowe pióra. Było już nieco luźniej. M.Migała wyliczył, że to jego 199 sesja, którą prowadzi jako przewodniczacy. E.Szupryczyński wręczając pamiatkę A.Łabazie powiedział, że

 


Burmistrz sumuje cztery lata.

Czytaj dalej…Edward Szupryczyński zaznaczył na wstępie swojego podsumowania, "żeby tu pracować trzeba kochać samorząd, trzeba kochać ludzi". Kiedyś ktoś z tych moich słów dworował sobie, ale taka jest prawda, tu trzeba być dla ludzi, bo oni z każdą sprawa przychodzą właśnie do gminy.

 


Przewodniczący sumuje

Czytaj dalej…Mariusz Migała, przewodniczący Rady Miejskiej w Głuchołaz sumował czteroletnią kadencję. Najważniejsze wydarzenia minionej kadencji jego zdaniem:

 


Zbierają podpisy pod protestem

Czytaj dalej…Działkowcy i część mieszkańców ul. Nałkowskiej zbiera podpisy pod petycją do władz miejskich. Sprawa paląca to wjeżdżanie ciężkich samochodów ulicą jak i polną drogą pomiędzy działkami. Na problem zwracał uwagę na komisji oświaty radny Irenusz Klimecki - Od kilku tygodni jeżdżą tą drogą ciężkie samochody, droga niszczeje, ogromne auta wjeżdżają również miedzy działkami, chociaż jest tam zakaz.

 


Gorący temat: wodociągi i kanalizacja.

Czytaj dalej…Radni i władze dyskutowali na temat wykończeniu dróg po wykonaniu wodociagów i kanalizacji w gminie. Kamil Bortniczuk zaprezentował zdjęcia wykonane przez mieszkańców Gierałcic - Droga Gierałcice. Źle wyprofilowana, źle zrobiona, stoi woda, niechlujnie doklejone niecałe pół metra asfaltu, jedną zimę przetrwa, dlaczego to tak wygląda, skandalicznie.

 


Kwiaty dla pana Janka

Czytaj dalej…Podziękowania dla Jana Dolnego, założyciela i wieloletniego dyrygenta chóry Capricolium. Pan Jan, radny miejski, otrzymał dzisiaj pamiątkowy dyplom oraz kwiaty za dotychczasową pracę. - Wychowałem sobie następce - powiedział Jan Dolny. - Mam nadzieję,

 


UWAGA NA OSZUSTÓW

logo maleWczoraj na jednej z ulic naszego miasta 80 letnia mieszkanka Nysy została zaczepiona przez obcą jej kobietę, która przedstawiła się jako pracownik medyczny, który od pewnego czasu chce nawiązać z nią kontakt chcąc zaoferować usługi w postaci rehabilitacji. 80 – latka zaprosiła kobietę do mieszkania by mogły spokojnie porozmawiać , po około 10 minutach zadzwonił domofon, na co kobieta

 


Zapomnijcie o mostkach.

Czytaj dalej…Mostki, które nielegalnie zostały postawione na ciekach zarządzanych przez Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych będą rozebrane. - Musimy działać zgodnie z prawem -mówią zarządcy.

 


RZGW: Wszystko pod kontrolą

Czytaj dalej…Głośno było ostatnio wokół stadionu miejskiego. Sprawa stanęła na komisji rolnictwa, wówczas to jeden z urzędników informował jakoby Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu miał pretensje o to, że inwestycja weszła na tereny zarządu. O komentarz poprosiliśmy Piotra Stachurę, rzecznika prasowego RZGW:

 


SKOK Wołomin na cenzurowanym. Wątek głuchołaski

Czytaj dalej…Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wielkopolskim zatrzymała Mariusza G., prezesa SKOK Wołomin. Prezes prawdopodobnie usłyszy zarzuty działania na szkodę spółki i udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Razem z Mariuszem G. zatrzymano też wiceprezesa skoku.

 

Strona 1 z 242

Strona głównaWiadomości

Na forum

Więcej tematów »

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-getDzisiaj


Dzisiaj jest: Czwartek
30 Października 2014
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Angel, Angelus,
Edmund, Klaudiusz, Przemysław,
Sądosław, Zenobia

Do końca roku zostało 63 dni.
Zodiak: Skorpion

Meteo

Kliknij na grafice, aby powiększyć.

ALARM KWADRAT

Ogłoszenia

SZOK

2014-10-28Doradztwo prawne i finansowe
2014-10-27Dam Pracę
2014-10-27Dam Pracę
2014-10-20Mieszkania
2014-10-15Dam Pracę
2014-10-06Budowa, remont

mobil

Początek strony