Ukarany kolejny pirat drogowy

Czytaj dalej…Kolejny film z zarejestrowanym wykroczeniem drogowym wpłynął na skrzynkę mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Nyscy policjanci dotarli do kierującego który nie stosował się do znaku zakaz wyprzedzania na trasie Nysa-Wójcice. Za popełnione wykroczenie został ukarany 500 zł mandatem.
 


Zmiany na szlakach turystycznych

Czytaj dalej…Będą zmiany na szlaku turystycznym Gór Opawskich. Chodzi o tereny znajdujące się nieopodal byłego ośrodka Górnik. Ma to związek z wykupieniem tych terenów przez prywatnego przedsiębiorcę, o czym pisaliśmy w styczniu. Dookoła kompleksu poprowadzono już granice wyznaczające prywatny teren mającego powstać ośrodka rehabilitacji. 

 


Dofinansowanie do usuwania azbestu

Czytaj dalej…Gmina Głuchołazy w 2014 roku przystępuje do opracowania programu usuwania azbestu z Gminy Głuchołazy. Na podstawie owego programu gmina będzie mogła starać się o dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu na dofinansowanie przedsięwzięć z zakresu usuwania azbestu na terenie Gminy Głuchołazy.

 

 


Kto leje wodę? Zagłosuj

logo maleW Lany Poniedziałek pytamy Was drodzy czytelnicy: Kto Waszym zdaniem w naszej gminie leje wodę? Głosujcie.

 


O mały włos

strazStrażacy z Głuchołaz i Gierałcic zostali wezwani do pożaru mieszkania na ul. Bohaterów Warszawy. Trzy osoby trafiły do szpitala.

 


Uwaga na wnuczka

kolorW Głuchołazach ponownie pojawili się oszuści oszukujący metodą na wnuczka. Porozmawiaj z babcią i dziadkiem.
 


Nysa: Wyprzedzał pomimo zakazu i bez uprawnień (video)

Czytaj dalej…Na skrzynkę mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. przesłany został film z zarejestrowanymi wykroczeniami drogowymi. Policjanci ustalili kim jest kierowca, który pomimo zakazu wyprzedzał inne pojazdy na trasie Głębinów - Nysa. Oprócz niebezpiecznego manewru 22-latek dopuścił się także jazdy bez uprawnień.
 


Pieniądze na dzieci

kolorMinisterstwo Pracy i Polityki Społecznej rozstrzygnęło konkurs na  finansowe wspieranie zadań z zakresu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch - edycja 2014” – moduł 2.  Wszystkie gminy województwa opolskiego biorące udział w  Module 2 zostały objęte dofinansowaniem.
 


Uwaga możliwe przymrozki

Czytaj dalej…    IMGW (Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu) ostrzega przed wystąpieniem przymrozków na naszym terenie w okresie od godz. 07:30 dnia 16.04.2014 do godz. 07:30 dnia 17.04.2014, dlatego apelujemy do kierowców ażeby zachowali szczególną ostrożność na drogach.
 


Dziewczynka potrącona przez samochód

Czytaj dalej…

Do zdarzenia doszło po godzienie 18.00 na skrzyżowaniu ulic Opolskiej i Sikorskiego. Prawie w tym samym miejscu, gdzie doszło do podobnego zdarzenia kilka miesięcy temu.

 

Strona 1 z 194

Strona głównaWiadomości

Zaproszenia

100

 

plakatglucholazianie JP2

 

Rajd treekingowy zmn

to tu to zmn

Patronujemy

plakat pradziad

 

plakat witamy_wiosne

 

Aby zapisać się do patronatu przeczytaj zasady współpracy. Kliknij tu.

Na forum

Więcej tematów »

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-getDzisiaj


Dzisiaj jest: Środa
23 Kwietnia 2014
Imieniny obchodzą
Adalbert, Gerard, Gerarda, Gerhard,
Helena, Jerzy, Wojciech

Do końca roku zostało 253 dni.
Zodiak: Byk

Meteo

Kliknij na grafice, aby powiększyć.

Ogłoszenia

SZOK

2014-04-20Zgubiono, znaleziono, szukam, potrzebuję
2014-04-18Doradztwo prawne i finansowe
2014-04-17Kupno, sprzedaż
2014-04-16Usługi
2014-04-16Usługi
2014-04-16Usługi
2014-04-16Usługi
2014-04-16Usługi
Początek strony