Obawy były po pierwszym secie

Czytaj dalej…Juve Wakmet Głuchołazy podejmował na własnym parkiecie teoretycznego słabeusza tych rozgrywek drużynę UKS Strzelce Opolskiego. 15 punktów naszych przy 4 gości mówią same za siebie. Ale w pierwszej odsłonie goście napędzili naszym stracha. Przegraliśmy te partię do 21.

 


Za nami pierwsze aukcje

Czytaj dalej…Lalka przekazana przez siostrę Roksanki na aukcji poszła za ponad sto złotych. Zwycięzca pan Bartosz Zając przekazał już pieniądze, ale jednocześnie postanowił, że oddaje lalkę ponownie siostrze Roksanki.

 


Głuchołaska Koza po nowemu - głosuj!

3388841062Srebrna, Złota, Platynowa. Głuchołaskie Kozy zmieniają barwy. Teraz od Ciebie zależy kto może ją otrzymać. Ruszyły właśnie zgłoszenia do kolejnej edycji.

 


Powtórki nie będzie

Czytaj dalej…Nie będzie powtórki wyborów w Jednomandatowym Okręgu Wyborczym w którym wygrał Zdzisław Baran. Przypomnijmy o wygranej nad Klaudią Pach zadecydowała niewiele bo 7 głosów, ale obwodowa komisja wyborcza stwierdziła, aż kilkadziesiąt

 


Na co 25 tysięcy?

Czytaj dalej…Radny Bolesław Stychno podkreślił na komisji budżetowej Rady Miejskiej w Głuchołazach, że trzeba zadbać o dodatkowe punkty świetlne w mieście i gminie.

 


Roboty przy basenie

Czytaj dalej…236 tysięcy na dokończenie drogi przy basenie . Tyle w budżecie zarezerwowano na przyszły rok. To wkład własny, dodatkowe pieniądze, połowa przekazana zostanie z budżetu ministerstwa, bowiem projekt ma być realizowany ze "schetynówek".

 


Stadion za darmo

Czytaj dalej…Z nowego stadionu miejskiego będzie można skorzystać za darmo. To efekt faktu, że powstał z programu unijnego, a to warunek uzyskania dotacji na taką inwestycję.

 


Nasza Ania na Miss Tourism International 2014. Foto

Czytaj dalej…Kolejna przygoda, kolejne doświadczenie, kolejna możliwość poznania wspaniałych ludzi i ich kultury! Ponad tydzień temu głuchołazianka  Ania Pabiś spakowała walizki i wyleciała do Kuala Lumpur w Malezji, gdzie reprezentuje nasz kraj w wyborach Miss Tourism International 2014. To już 18-sta edycja tego konkursu, biorą w nim udział piękności z 63 krajów całego świata. Wszystkie delegatki zjawiły się w Kuala Lumpur między 9 a 11 grudnia.

 


Otwarcie trasy przedłuży się przynajmniej o kilka dni.

Czytaj dalej…Jest ogromna szansa, że 22 grudnia,  czyli w najbliższy poniedziałek ul. Powstańców Śląskich pojadą pierwsze samochody. Prace wykończeniowe potrwają dłużej.

 


Wybrał Głuchołazy zamiast Nysy

Czytaj dalej…Szymon Pleszczak podziękował za propozycję wiceburmistrza Nysy, postanowił jednak zostać radnym Głuchołaz. Musiał dokonać wyboru, okazało się bowiem, że wbrew pierwszej opinii prawnej nie może pełnić  obu funkcji jednocześnie.

 

Strona 1 z 254

Strona głównaWiadomości


basn o rycerzu

 

kiermasz2014

 

sylwesterowymaratonfilmowy

 

statek casablanca

 

chatelet

PKPS PLAKAT copy 

gss plakat 1

 

Aby zapisać się do patronatu przeczytaj zasady współpracy. Kliknij tu.

 

Na forum

Więcej tematów »

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-get

katalogDzisiaj


Dzisiaj jest: Niedziela
21 Grudnia 2014
Początek astronomicznej zimy -
najkrótszy dzień roku
Imieniny obchodzą
Balbin, Festus, Honorat, Tomasz,
Tomisław

Do końca roku zostało 11 dni.
Zodiak: Strzelec

Meteo

Kliknij na grafice, aby powiększyć.

ALARM KWADRAT

mobil

Początek strony