Wizyta marszałka i wojewody. (Video)

Czytaj dalej…Andrzej Buła, marszałek województwa opolskiego wspólnie z Ryszardem Wilczyńskim, wojewodą opolskim gościli dzisiaj w Głuchołazach. Analizowali inwestycje wspierane

 


Kobieta zleciła zabicie psa

logo male    Nawet do 2 lat więzienia może grozić kobiecie i mężczyźnie, których zatrzymali głuchołascy policjanci. Śledczy podejrzewają, że 66–latka zleciła swojemu znajomemu zabicie jej psa. Zdaniem funkcjonariuszy kobieta nie chciała się już opiekować zwierzęciem. O leżącym na klatce schodowej martwym czworonogu policjantów zawiadomili przypadkowi świadkowie.

 


Zapraszamy na koncert Kobranocki. Mamy zaproszenia.

Czytaj dalej…Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was wszystkich na wyjątkowy Koncert Andrzejkowy! Jeżeli chcesz spędzić wieczór andrzejkowy wyjątkowo, klimatycznie i przyjemnie- przyjdź do restauracji Krater. 29 listopada odwiedzi Nas fantastyczny, znany

 


Jesień, czas który przemija - Głuchołazy na fotografii

      Czytaj dalej…W ciągłym biegu w ciągłym pędzie za uciekającym czasem, mozna zatrzymać się i nabrać energii spacerując po naszym lesie z dala od szumu i tej szarej rzeczywistości. Czas przemija pozostaje tylko chwila, a tą chwilę uchwycił w swoim obiektywie nasz redaktor - Jacek.

 


Mamy zwycięzcę. Gratulacje

Mamy zwycięzce konkursu Alior Banku i portalu Glucholazy Online. Został nim pan Bogusław Pieróg, który jako jeden z wielu prawidłowo odpowiedział na wszystkie pytania testu ekonomicznego. W nagrodę otrzyma 100 złotych od sponsora konkursu. Gratulujemy!

 


Jest Odzew - Pomagamy strażakowi! Foto

Czytaj dalej…Jest odzew w sprawie zbierania zakrętek dla strażaka z OSP Krzywej(woj.Dolnośląskie). O pomoc poprosił nas strażak z Nysy.

 


Po mieście chodzą plotki

wybory2014 - 450 pxlNie wiadomo kto, nie wiadomo jak, nie wiadomo kiedy, ale ploteczki w ostatnim okresie są na wzięciu. Głównie te polityczne. I to zarówno o jednym jak i o drugim kandydacie na burmistrza.

 


Edmund Szłapka uhonorowany.

Czytaj dalej…Dnia 7  listopada podczas wystawy z okazji Jubileuszu 55. Rocznicy powstania Dolnośląskiego Stowarzyszenia Artystów Plastyków (DSAP) we Wrocławiu artysta plastyk Edmund Szłapka z Głuchołaz został uhonorowany odznaką "Zasłużony dla Kultury Polskiej" przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego RP Bogdana Zdrojewskiego. Podczas uroczystości odznaczenia wręczał

 


Wyniki do Sejmiku z powiatu nyskiego

Czytaj dalej…Ponad 50 tysięcy głosów oddanych w tym 10 tysięcy głosów nieważnych.

 


A w powiecie - oficjalne

Czytaj dalej…Potwierdziły się nasze wcześniejsze wyliczenia co do mandatów i radnych w powiecie nyskim. Oto już oficjalne dane:

Dane zbiorcze:

PSL - 10 474 głosów

PiS - 8 279 głosów

 

Strona 1 z 249

Strona głównaWiadomości


plakat

Plakat historia V

babski

PKPS PLAKAT copy 

gss plakat 1

 

Aby zapisać się do patronatu przeczytaj zasady współpracy. Kliknij tu.

 

Na forum

Forum Wyłączone

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-get

katalogDzisiaj


Dzisiaj jest: Sobota
29 Listopada 2014
Imieniny obchodzą
Błażej, Bolemysł, Fryderyk,
Przemysł, Saturnin, Saturnina, Walter

Do końca roku zostało 33 dni.
Zodiak: Strzelec

Meteo

Kliknij na grafice, aby powiększyć.

ALARM KWADRAT

Ogłoszenia

SZOK

2014-11-21Mieszkania
2014-11-14Dam Pracę
2014-11-13Komunikaty
2014-11-04Elektronika, AGD, RTV
2014-10-31Imprezy

mobil

Początek strony