Kliknij, aby zobaczyć ofertęCzeka nas próba sił.

Czytaj dalej…Bolesław Stychno narzekał podczas ostatniej komisji budżetowej, że lepiej  dać pieniądze na nowe punkty świetlne niż na straż pożarną.  Zarówno on  jak i inni radni mogą taki wniosek złożyć. Zbliża się sesja budżetowa.  Koalicja ma większość i prawda jest taka, że z budżetem może zrobić co tylko chce, jest tylko jeden warunek.

 


Wigilia w Świetlicy Socjoteraupetycznej

Czytaj dalej…Było ciepło, rodzinnie i smacznie. Tak w skrócie można określić wczorajszą wigilię, którą dla swoich podopiecznych zorganizowała Gminna Świetlica Socjoterapeutyczna. Dla każdego dziecka, starszego i najmłodszego nie zabrakło prezentów a te pomogli zebrać dla Św. Mikołaja liczni sponsorzy. Rodzinną atmosferę zapewnili wychowankowie, którzy kolędami zaśpiewanymi przy akompaniamencie gitary podkreśliły charakter świąt. O szczegółach mówi Kornelia Bezkorowajna, kierowniczka Świetlicy:

 


Obawy były po pierwszym secie

Czytaj dalej…Juve Wakmet Głuchołazy podejmował na własnym parkiecie teoretycznego słabeusza tych rozgrywek, drużynę UKS Strzelce Opolskiego. 15 punktów naszych przy 4 gości mówią same za siebie. Ale w pierwszej odsłonie goście napędzili naszym stracha. Przegraliśmy te partię do 21.

 


Za nami pierwsze aukcje

Czytaj dalej…Lalka przekazana przez siostrę Roksanki na aukcji poszła za ponad sto złotych. Zwycięzca pan Bartosz Zając przekazał już pieniądze, ale jednocześnie postanowił, że oddaje lalkę ponownie siostrze Roksanki.

 


Głuchołaska Koza po nowemu - głosuj!

3388841062Srebrna, Złota, Platynowa. Głuchołaskie Kozy zmieniają barwy. Teraz od Ciebie zależy kto może ją otrzymać. Ruszyły właśnie zgłoszenia do kolejnej edycji.

 


Powtórki nie będzie

Czytaj dalej…Nie będzie powtórki wyborów w Jednomandatowym Okręgu Wyborczym w którym wygrał Zdzisław Baran. Przypomnijmy o wygranej nad Klaudią Pach zadecydowała niewiele bo 7 głosów, ale obwodowa komisja wyborcza stwierdziła, aż kilkadziesiąt

 


Na co 25 tysięcy?

Czytaj dalej…Radny Bolesław Stychno podkreślił na komisji budżetowej Rady Miejskiej w Głuchołazach, że trzeba zadbać o dodatkowe punkty świetlne w mieście i gminie.

 


Roboty przy basenie

Czytaj dalej…236 tysięcy na dokończenie drogi przy basenie . Tyle w budżecie zarezerwowano na przyszły rok. To wkład własny, dodatkowe pieniądze, połowa przekazana zostanie z budżetu ministerstwa, bowiem projekt ma być realizowany ze "schetynówek".

 


Stadion za darmo

Czytaj dalej…Z nowego stadionu miejskiego będzie można skorzystać za darmo. To efekt faktu, że powstał z programu unijnego, a to warunek uzyskania dotacji na taką inwestycję.

 


Nasza Ania na Miss Tourism International 2014. Foto

Czytaj dalej…Kolejna przygoda, kolejne doświadczenie, kolejna możliwość poznania wspaniałych ludzi i ich kultury! Ponad tydzień temu głuchołazianka  Ania Pabiś spakowała walizki i wyleciała do Kuala Lumpur w Malezji, gdzie reprezentuje nasz kraj w wyborach Miss Tourism International 2014. To już 18-sta edycja tego konkursu, biorą w nim udział piękności z 63 krajów całego świata. Wszystkie delegatki zjawiły się w Kuala Lumpur między 9 a 11 grudnia.

 

Strona 1 z 254

Strona głównaWiadomości


basn o rycerzu

 

kiermasz2014

 

sylwesterowymaratonfilmowy

 

statek casablanca

 

chatelet

PKPS PLAKAT copy 

gss plakat 1

 

Aby zapisać się do patronatu przeczytaj zasady współpracy. Kliknij tu.

 

Na forum

Więcej tematów »

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-get

katalogDzisiaj


Dzisiaj jest: Poniedziałek
22 Grudnia 2014
Imieniny obchodzą
Beata, Drogomir, Flawian, Franciszka,
Gryzelda, Honorata, Ksawera, Ksaweryna,
Zenon, Zenona

Do końca roku zostało 10 dni.
Zodiak: Koziorożec

Meteo

Kliknij na grafice, aby powiększyć.

ALARM KWADRAT

mobil

Początek strony