To się nazywa park?

Czytaj dalej…Potłuczone szkło, butelki po alkoholowych "degustacjach", wszechobecne śmieci, obraz zniszczeń - a wszystko to w parku przy ulicy Skłodowskiej, blisko centrum miasta. To najbliższy park dla okolicy, do którego rodzice mogą zaprowadzić swoje pociechy, by te bezpiecznie, z dala od samochodów mogły pojeździć na rowerze, pobiegać. Problem jest taki, że trudno sobie wyobrazić te dzieci w takim otoczeniu.

 


Onlinekontakt: Gdzie są Strażnicy? - akt. komentarz SM

Czytaj dalej…Dziś ok godziny 18 podjechałem na chwilkę na rynek słońce świeci pogoda wymarzona do spacerów większość ławek zajęta przez starsze osoby i jedna specjalna ławka na rogu rynku. Ławka specjalna, bo to bardziej kuszetka albo wygodny fotel, na której, to rozwalony jak pasztetowa na słońcu śpi pijany w sztok facet pilnowany przez kolegę trochę chyba trzeźwiejszego, bo jeszcze go sen nie zmógł. Nasuwa się pytanie czemu do takich sytuacji dochodzi w mieście, gdzie monitoring jest bardzo dobrej jak nie świetnej jakości, gdzie z budżetu gminy utrzymywani są Strażnicy Miejscy.

 


Dziurawy huśtany - patrz pod nogi

xxx    Jak informuje nas czytelniczka - patrzcie pod nogi przechodząc przez most huśtany.  W jednym z miejsc powstała dziura, idąc wieczorem można nabić sobie guza.

 

 


Dzień Ziemi i Order Uśmiechu (VIDEO)

Czytaj dalej…22 kwietnia 2015 roku w ramach Dnia Przyjaciół Lasu uroczyście odsłonił tablicę pamiątkową Kawalera Orderu Uśmiechu - Mariana Stanisława Podleckiego. Jest on 973

 


Bezpieczny senior

Czytaj dalej…Seniorze nie daj się oszukać, dzieci, wnuczkowie ostrzegajcie swoich dziadków przed oszustami. Mówiono o tym podczas debaty o bezpieczeństwie w naszej gminie skierowanej przede wszystkim do osób starszych. Spotkanie odbyło się w centrum kultury.

 


Urzędowe łajzy, czyli pokłosie wydarzeń jednego wieczoru

Czytaj dalej…Czytelnik portalu napisał list do naszej redakcji, zbulwersowany sytuacją jaka miała miejsce w pubie Adrenalina. Chodzi o zachowanie jednego z radnych i dalszy ciąg zdarzeń z tym związanych. 

 


Bezpieczny senior. Dziś spotkanie.

Czytaj dalej…Policja zaprasza seniorów na spotkanie do centrum kultury. Temat przewodni - szeroko pojęte bezpieczeństwo. Omówiony zostanie m.in. sposób oszukiwania na tzw. wnuczka,

 


Do grudnia lepszych skomunikowań nie będzie.

 

Czytaj dalej…Pięć miesięcy temu pociągi Przewozów Regionalnych wróciły na odcinek Nowy Świętów – Głuchołazy – Głuchołazy Miasto. W ten sposób stworzono połączenie granicznego miasta z Opolszczyzną, ale też możliwość przesiadki do pociągów czeskich jadących tranzytem przez polską stację. Godziny odjazdów i przyjazdów nie są jednak w pełni zsynchronizowane, a kwestia ta zostanie poprawiona nie wcześniej niż w grudniu - poinformował Rynek Kolejowy.

 


Warsztaty dla Pań

Czytaj dalej…Galeria Centrum Kultury w Głuchołazach po raz kolejny stała się miejscem inspiracji, które odwiedzone zostało przez niezliczoną liczbę kobiet poszukujących nowych wyzwań. O czym mowa?

 


Nowa szatnia (VIDEO)

 

Czytaj dalej…LZS Gierałcice ma nową szatnię. Powstała dzięki zaangażowaniu społecznemu, funduszom gminy i Lokalnej Grupy Działania a także

 

Strona 1 z 278

Strona głównaWiadomości


babski

akordeon-plakat-wiosna

ns zjazd a3 952

plakat dla CK Głuchołazy

bruno sznajder2

sen juliana

dpl2

plakat 

Aby zapisać się do patronatu przeczytaj zasady współpracy. Kliknij tu.

 

Najnowsze komentarze:

RSS z komentarzami

mini b57a38eb9c34d1944a76596f8a4c9f8a-getDzisiaj


Dzisiaj jest: Niedziela
26 Kwietnia 2015
Imieniny obchodzą
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria, Marzena, Spycimir

Do końca roku zostało 250 dni.
Zodiak: Byk

Meteo

Swiat-Pogody

Bez nazwy

rek

mobil

ALARM KWADRAT

Ogłoszenia

SZOK

2015-04-22Kupno, sprzedaż
2015-04-20Doradztwo prawne i finansowe
2015-04-09Budowa, remont
2015-04-08Finansowo-rachunkowe
2015-03-30Książki i podręczniki
Początek strony