Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Przeczytano 0%

dsc 0004
     19 medali zdobyli zawodnicy Akademii Karate Głuchołazy w II edycji turnieju Opolskiej Ligii Karate Tradycyjnego w Wołczynie. W turnieju wzięło udział 31 zawodników Akademii. Zawodnicy zdobyli: (5złotych, 7 srebrnych, oraz 7 brązowych medali). Oto lista zawodników i zawodniczek sklasyfikowanych na miejscach I-III:

Ćwiek Samuel - III miejsce w kata

Ponadto w zawodach wzięli udział: Głuch Wiktor,Pyrzyk Tomasz,Danicka Amelia,Jabłoński Bartosz,Budyk Alan,Ponikiewski Szymon,Garnek Dominik,Dąbrowski Rafał ?Kantyka Tymoteusz,?Pietrzykowski Tomasz,? Zadrożny Daniel,? Wenglarzy Dominik ?? Wymienieni zawodnicy choć nie zdobyli medali pokazali godną postawę, często minimalnie przegrywając przysłowiowo „jedną chorągiewką”.Gratulujemy zawodnikom medali oraz startów. Rodzicom dziękujemy za cierpliwości i wsparcie. OSS!!!