Ważna uwaga dla ogłoszeniodawców

Przed dodaniem ogłoszenia przeczytaj regulamin. Niezastosowanie się do niego spowoduje usunięcie ogłoszenia.


Dział bezpłatnych ogłoszeń lokalnych tylko dla osób prywatnych i firm z Głuchołaz i okolic.


Ogłoszenia firm spoza gminy Głuchołazy i powiatu Nyskiego i Prudnickiego są płatne.

 

Dodatkowe możliwości umieszczenia ogłoszenia - wyróżnienie, tło, pierwsze miejsce w liście ogłoszeń dodatkowo płatny. Wykup pakiety punktów by móc umieszczać ogłoszenia bez każdorazowego płacenia za każde ogłoszenie. Im większy pakiet tym niższa cena jednego punktu.

Jeżeli chcesz dodać ogłoszenie komercyjnej firmy zlokalizowanej poza wymienionym powyżej rejonie (Głuchołazy, Nysa, Prudnik) - wykup pakiet punktów lub zapłać za pojedyncze ogłoszenie. Umieszczenie ogłoszenia bez zapłaty skutkuje jego usunięciem.

Możesz wypromować swoje ogłoszenie - opcje płatne  pod formularzem. 

 

Koniecznie doodaj zdjęcie lub grafikę do ogłoszenia! Będzie lepiej widoczne.

Możesz dodać ogłoszenie jako gość - bez rejestracji w serwisie. Ale póżniejsza edycja lub usunięcie ogłoszenia może być kłopotliwe. Dlatego  prosimy dla własnego dobra - zarejestruj się w glucholazyonline.com.pl.

Kategorierss
Różne

Różne (0)

 W tej kategorii znajdziesz podkategorie w zakresie sprzedaży i kupna oraz wymiany: Antyki, Hobby -Kolekcje, Wyposażenie dla handlu i usług, Różności, Poszukuję, Oddam za darmo, Zgubiono - znaleziono, Zamienię.

Charytatywne

Charytatywne (0)

Tutaj można organizować zbiórki środków na różną pomoc dla osób, instytucji. W nowym ogłoszeniu włączaj domyślnie system aukcji i licytcji, tak, aby dobroczyńcy mogli przebijać swoje oferty. Załóż niecznie konto w serwisie, by zarządzać aukcjami i móc dotrzeć do licytujących. Osoba niezarejestrowana nie może tu dodać nowej aukcji.

Pomagamy sobie!

Pomagamy sobie! (1)

Pomagamy w czasie wirusa. Tutaj możesz umieścić reklamy swojej firmy, któ©a znalazła się w trudnej sytuacji. Prowadzisz biznes, który w związku z sytuacją ma kłopoty. Nie masz jak dotrzeć do mieszkańców z ofertą, dzię…i której masz nadzieje, że przetrwasz trudny czas? Ogłaszaj się tutaj. Bezpłatne ogłoszenia w tym dziale są przeznacozne dla firm z gminy Głuchołazy, które szczególnie cierpią w związku z pandemią.

Resatauratorzy! Tu mumieszcajcie oferty i menu swojej restauracji z dowozem.

Tu także możesz umieszczać swoje oferty pomocy innym, masz ofertę dla seniorów? Pisz. Potrzebujesz pomocy? Możesz także się tu ogłosić. Masz coś na zbyciu, a co może komuś innemy pomóć? 

Handel środkami dezynfekcyjnymi, maseczkami w wygórowanych cenach zakazany w tym dziale. 

Pokaż odległość
14-02-2021 22:07:032
16-03-2021 22:07:033
42
06-02-2021 19:50:022
08-03-2021 19:50:023
50
30-01-2021 22:56:591
01-03-2021 22:56:593
86

  DO GÓRY