Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
ReklamaPrzeczytano 0%

     cc   Tak można określić to co w ostatnich dniach dzieje się w naszym mieście. Wczoraj podjęto uchwałę o podziale Centrum Kultury.  Nasz włodarz i jego kochana Rada Miejska, 21 osób "rycerze Edwarda" zrobili co im nakazał. Najpierw sam, wszechmocny zwolnił Jana Ćwieka wieloletniego dyrektora Centrum Kultury, a teraz pokazał własne ja. Panowie i panie. Głuchołazy - miasto Orderu Uśmiechu - chyba  miasto śmiechu panie Edwardzie, miasto śmiechu nie tylko na nasze województwo, ale również na całą Polskę. Zapewne obrońcom pana Jana nie jest do śmiechu, ale jak się słyszy w kuluarach "karma wraca" Wiemy że tak jest i będzie niestety w naszym mieście, ale takiego ohydnego traktowania ludzi jak śmieci dawno nie widzieliśmy.

 Pięknie ujął jeden z mieszkańców swoją wypowiedź pod zdjęciem, które użyliśmy. Przytaczamy, bo komentować aż się nie chce:

      "Powtarzam kolejny raz że niby ci nasi radni potwornie się zeszmacili. Czy im nie wstyd w tem sposób działać wbrew wszelkim zasadom współżycia społecznego? Do tego bez jakichkolwiek zastrzeżeń co do pracy dyrektora CK. Mierni ludzie, którzy w ten sposób zepsuli sobie opinię na zawsze... A przecież oni nadal tu będą mieszkać, aż nie dobrze się robi "

Foto dzięki uprzejmości pana Jakuba Ćwieka. 

 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przejdź do działu bezpłatnych ogłoszeń lokalnych.

Dodaj swoje nowe ogłoszenie.

Przeczytaj także: