Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

img 9479Zupełnie nowy skład radnych powiatowych - to niespodzianka, którą ogłosiło niedawno na swojej stronie PKW. Do nowej rady nie dostał sie nikt, kto sprawował funkcję w kończącej się kadencji.

Nie będzie Kamińskiego Artura, będzie Henryk Kamiński z PIS. Towarzyszyć mu będzie Bortniczuk Grażyna z tego samego ugrupowania. Z PO,  zamiast Jacka Kanarskiego do rady wszedł Szymkowicz Paweł. Czwartym, ostatnim radnym z gminy będzie Janusz Zapiór startujący z PSL - to zmiana z Grzegorza Guni.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

HaHaHaHa
-1

HaHaHaHa

To mina Ci zrzednie po 16 listopada, jak będzie się wypowiadał już inny Starosta, ale z PiS ;)

Cytuję Janek P.:
Cytuję alecyrk:
Pytanie z ostatniej chwili.

Czy prawdą jest informacja , że papa Henryk Kamiński nie ma nic wspólnego ze zjawiskiem nepotyzmu i jest rekomendowany przez miejscowego machera z PIS-u - synka Artura na ... STAROSTĘ POWIATU?. jakby powiedział pawlak z kultowego serialu TOŻ TO SZOK!
Kto będzie prowadził "super firmę spedycyjną " z której żyje rodzina Kamińskich i dziesiątki innych pracowników. Po jakie licho im są potrzebne super dutki z działalności" społecznej"?
Czy aby nie jest to cwaniactwo? panie Arturze K?, wreszcie co na to naczelnik Kaczyński?

Starosta już się wypowiedział na temat koalicji w rto, pis w zarządzie nie zasiądzie.
Janek P.
+3

Janek P.

Cytuję alecyrk:
Pytanie z ostatniej chwili.

Czy prawdą jest informacja , że papa Henryk Kamiński nie ma nic wspólnego ze zjawiskiem nepotyzmu i jest rekomendowany przez miejscowego machera z PIS-u - synka Artura na ... STAROSTĘ POWIATU?. jakby powiedział pawlak z kultowego serialu TOŻ TO SZOK!
Kto będzie prowadził "super firmę spedycyjną " z której żyje rodzina Kamińskich i dziesiątki innych pracowników. Po jakie licho im są potrzebne super dutki z działalności" społecznej"?
Czy aby nie jest to cwaniactwo? panie Arturze K?, wreszcie co na to naczelnik Kaczyński?

Starosta już się wypowiedział na temat koalicji w rto, pis w zarządzie nie zasiądzie.
alecyrk
+2

alecyrk

Pytanie z ostatniej chwili.

Czy prawdą jest informacja , że papa Henryk Kamiński nie ma nic wspólnego ze zjawiskiem nepotyzmu i jest rekomendowany przez miejscowego machera z PIS-u - synka Artura na ... STAROSTĘ POWIATU?. jakby powiedział pawlak z kultowego serialu TOŻ TO SZOK!
Kto będzie prowadził "super firmę spedycyjną " z której żyje rodzina Kamińskich i dziesiątki innych pracowników. Po jakie licho im są potrzebne super dutki z działalności" społecznej"?
Czy aby nie jest to cwaniactwo? panie Arturze K?, wreszcie co na to naczelnik Kaczyński?
alecyrk
+2

alecyrk

nCytuję Glzy:
Kanarski .... ten zakompleksiony prezes nawet musiał sobie to napisać na plakacie, teraz jus wszyscy wiedza ze koszykówka to tylko gra pod politykę a nie bezinteresowne działanie . Najgorszy radny tej kadencji w powiecie , nic nie zrobił , tylko Edek go trzyma w radzie nadzorczej za nasze pieniądze .

Wcześniej nie wiedzieli, że siatkówka Pana Wojnarowskiego to za "społeczne pieniądze podatników", w ogóle czysta filantropia.Najlepszy radny Pan Kamiński uratował nam internę i w nagrodę otrzymał skromną posadkę za bagatela ok. 80 tysięcy złotych/m-c.Teraz naszymi sprawami,problemami "zajmą" się papa Kamiński i mama Bortniczuk. Szkolnictwo ponadpodstawowe nawet będą reaktywować. Widać zapomnieli kto odsądzał od czci i wiary obecnego burmistrza za utrzymywanie głuchołaskiego liceum.
Pieniądze w radach nadzorczych nie spadły z nieba. Ktokolwiek będzie w nich zasiadał musi prezentować określony poziom merytoryczny i tu zgadzam się z Tobą Pan Edward Szupryczyński w kolejnej kadencji -głęboko w to wierzę- musi bardziej się postarać, pożegnać etatowych członków rad nadzorczych. Żeby nie było za ładnie - inni też powoływali i będą powoływali ( za 5 lat) "swoich" za pieniądze podatników. Takie odwieczne prawo natury panie internauto.

Może nie będę musiał zmieniać kolejny raz swojego Nicka po interwencji Arturka Filantropa , Nadwyżki Operacyjnej z Nowego Św.
mex
+2

mex

Cytuję Andrzej Gębala:
Cytuję Nospam:
Cytuję tes:
Cytuję Aqs:
Cytuję mex:
Skoro mowa o wyborach to mam ciekawe spostrzeżenie. Na lokalach gminy (np sklep IZA na Rynku) pojawiły się plakaty wyborcze. Jest to lokal gminy czyli nasz wspólny, ale plakaty są tylko Gębali, Guni i Szupryczyńskiego. Nie są powieszone na zewnątrz tylko od środka czyli ktoś tam wszedl za zgodą właściciela.

Mam pytanie. Czy ktoś wie ile ci panowie zapłacili nam (bo to nasz gminny lokal) za wynajęcie tej powierzchni na reklamę Podejrzewam, że nic nie zapłacili. W takim razie czy teraz każdą nieruchomość gminy można bez wnoszenia opłat oklejać w dowolny sposób, bo ja akurat chętnie wywieszę ogłoszenia na gminnych nieruchomościach. Jeżeli nie można to pytanie dlaczego Gębala i Gunia mogli wywieszać, a inni nie mogą. Ktoś zna odpowiedzi?


Ciekawy temat na artykul. Portal mógłby wystosować zapytanie do GKTBS ile kosztuje ogłoszenie w gminnym lokalu. Znając portal nie zrobi tego, gdyż sądząc po artykułach wręcz uwielbia naszego burmistrza


Znając życie to na takie pytanie GKTBS po prostu nie odpowie. Oni tego nie traktują jak nasz wspólny majątek gminy tylko jak coś niczyjego z czego tylko oni mają prawo czerpać korzyści.

To może warto zadać to pytanie? Najlepiej do pana Gębali

Uprzejmie informuję, że lokal użytkowy Rynek 29 jest wynajęty osobie fizycznej.


W tej sytuacji przepraszam za mój wpis. Informację o tym, że plakaty są na pustych lokalach gminy miałem od kogoś innego, ale sam widziałem tylko na Rynku. Innych nie oglądałem. Nie wiedziałem, że lokal jest już wynajęty. Cieszę się, że w tej sprawie GKTBS okazal się uczciwą firmą. Panu Andrzejowi gratuluję wyniku w wyborach. Wpis był już po wyborach więc na pewno nie zaszkodziłem w wyniku.
Andrzej Gębala
+2

Andrzej Gębala

Cytuję Nospam:
Cytuję tes:
Cytuję Aqs:
Cytuję mex:
Skoro mowa o wyborach to mam ciekawe spostrzeżenie. Na lokalach gminy (np sklep IZA na Rynku) pojawiły się plakaty wyborcze. Jest to lokal gminy czyli nasz wspólny, ale plakaty są tylko Gębali, Guni i Szupryczyńskiego. Nie są powieszone na zewnątrz tylko od środka czyli ktoś tam wszedl za zgodą właściciela.

Mam pytanie. Czy ktoś wie ile ci panowie zapłacili nam (bo to nasz gminny lokal) za wynajęcie tej powierzchni na reklamę Podejrzewam, że nic nie zapłacili. W takim razie czy teraz każdą nieruchomość gminy można bez wnoszenia opłat oklejać w dowolny sposób, bo ja akurat chętnie wywieszę ogłoszenia na gminnych nieruchomościach. Jeżeli nie można to pytanie dlaczego Gębala i Gunia mogli wywieszać, a inni nie mogą. Ktoś zna odpowiedzi?


Ciekawy temat na artykul. Portal mógłby wystosować zapytanie do GKTBS ile kosztuje ogłoszenie w gminnym lokalu. Znając portal nie zrobi tego, gdyż sądząc po artykułach wręcz uwielbia naszego burmistrza


Znając życie to na takie pytanie GKTBS po prostu nie odpowie. Oni tego nie traktują jak nasz wspólny majątek gminy tylko jak coś niczyjego z czego tylko oni mają prawo czerpać korzyści.

To może warto zadać to pytanie? Najlepiej do pana Gębali

Uprzejmie informuję, że lokal użytkowy Rynek 29 jest wynajęty osobie fizycznej.
Nospam
+1

Nospam

Cytuję tes:
Cytuję Aqs:
Cytuję mex:
Skoro mowa o wyborach to mam ciekawe spostrzeżenie. Na lokalach gminy (np sklep IZA na Rynku) pojawiły się plakaty wyborcze. Jest to lokal gminy czyli nasz wspólny, ale plakaty są tylko Gębali, Guni i Szupryczyńskiego. Nie są powieszone na zewnątrz tylko od środka czyli ktoś tam wszedl za zgodą właściciela.

Mam pytanie. Czy ktoś wie ile ci panowie zapłacili nam (bo to nasz gminny lokal) za wynajęcie tej powierzchni na reklamę Podejrzewam, że nic nie zapłacili. W takim razie czy teraz każdą nieruchomość gminy można bez wnoszenia opłat oklejać w dowolny sposób, bo ja akurat chętnie wywieszę ogłoszenia na gminnych nieruchomościach. Jeżeli nie można to pytanie dlaczego Gębala i Gunia mogli wywieszać, a inni nie mogą. Ktoś zna odpowiedzi?


Ciekawy temat na artykul. Portal mógłby wystosować zapytanie do GKTBS ile kosztuje ogłoszenie w gminnym lokalu. Znając portal nie zrobi tego, gdyż sądząc po artykułach wręcz uwielbia naszego burmistrza


Znając życie to na takie pytanie GKTBS po prostu nie odpowie. Oni tego nie traktują jak nasz wspólny majątek gminy tylko jak coś niczyjego z czego tylko oni mają prawo czerpać korzyści.

To może warto zadać to pytanie? Najlepiej do pana Gębali
mietek
+8

mietek

Uwaga!! W dniu dzisjejszym doszlo do dziwnego spotkania P.Romana zP.Lukaszem o dziwo w poze urzedowej bo o12.50 i o dziwo kolo fontanny!! prawdopodobnie ktos z nich gra na dwa fronty przed druga tura wyborow!!! panie Grzegorzu prosze uwazac !!! Jestesmy ciekawi kto komu i co obiecal!!!mamy nagrania ktore wkrodce opublikujemy!
Nospam
+6

Nospam

Powiem tak, dobrze ze mały Tusku sie nie dostał. Dlatego,że nie zrobił NIC dla Głuchołaz. Czemu w powiecie nie walczył nad utrzymaniem oddziału wewnętrznego w Szpitalu? Czemu nie walczył o nocną i świąteczną opiekę w Esculapie? Czemu nie walczył o LO im. Chrobrego? Bo to taki wlasnie radny powiatowy...dostał sie po 2 rezygnacjach i grał wielkiego prezesa. Edek powinien się go pozbyć.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: