Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

dsc09613Jak się przed chwilą dowiedzieliśmy, opozycja "dogadała się" w kwestii wspólnego kandydata do Senatu. W naszym okręgu (nr 51) tym kandydatem będzie znany wszystkim dr Paweł Szymkowicz (PO).Wprawdzie w okręgu byli wystawieni kandydaci pozostałych formacji opozycyjnych, przykładowo Jan Wożniak - Burmistrz Otmuchowa (SLD), Czesław Biłobran - były Starosta Powiatu Nyskiego (PSL) czy Norbert Krajczy (Dyrektor ZOZ Nysa) ale po zaakceptowaniu Pawła Szymkowicza, ci nie wystartują w wyborach. 

Jak wiemy,  w całym kraju do senatu, by nie rozdrabniać głosów, opozycja wystawi jednego, wspólnego kandydata. Ma to być odpowiedź na kandydatów PiS i realnym sposobem na zwycięstwo. W drodze negocjacji ustalono, że w naszym okręgu tym wspólnym kandydatem będzie właśnie Paweł Szymkowicz. 

Mamy zatem możliwość wyboru dwóch osób, które nasze miasto będą reprezentować w Parlamencie: Poseł Kamil Bortniczuk i Senator Paweł Szymkowicz. Wybory już niebawem - 13 października. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

alecyrk
+7

alecyrk

Panie Pawle dla pana to raczej ... OPEL też SENATOR. Bezpieczniej dla wszystkich zakładając ,że "wywrotka" na schodach w UM to już zamierzchła przeszłość?
Maria Teresa
+10

Maria Teresa

A co takiego ci Panowie zrobili dla Głuchołaz? Jeden w powiecie siedzi i nic nie robi a drugi robi sobie kampanię wyborczą i pracują ciężko na SWOJE ZASŁUŻONE DIETY.
BO IM SIĘ TO NALEŻY ! :-)
jesio
+7

jesio

Cytuję hak:
Jest tyle cennych inicjatyw i załatwionych spraw w powiecie przez naszego radnego powiatowego, że nie wymienię żadnej żeby nie umniejszać pozostałym. Aż strach pomyśleć, że ta aktywność może się przenieść na poziom senatorski i wynieść nasze miasto na drugie miejsce po Warszawie. Pójdę zagłosować wielokrotnie w każdym z lokali wyborczych, żeby to szczęście nas nie ominęło.
Kurde, ale będzie fajnie.
Dodam do w/w opinii,którą podzielam,że senat RP to podobno "izba refleksji",może wyborcy się zreflektują.pozdro.jesio :P
hak
+10

hak

Jest tyle cennych inicjatyw i załatwionych spraw w powiecie przez naszego radnego powiatowego, że nie wymienię żadnej żeby nie umniejszać pozostałym. Aż strach pomyśleć, że ta aktywność może się przenieść na poziom senatorski i wynieść nasze miasto na drugie miejsce po Warszawie. Pójdę zagłosować wielokrotnie w każdym z lokali wyborczych, żeby to szczęście nas nie ominęło.
Kurde, ale będzie fajnie.
nigdy
+6

nigdy

Cytuję samorządowiec:
Apel do wszystkich mieszkańców naszej Gminy.Glosujmy na tych panów,pokażmy wszystkim że w tej sprawie potrafimy się zjednoczyć bez względu na opcje polityczne.Tak będziemy mieli dwoch parlamentarzystów z Głuchołaz.Gluchołazianie do urn.


Co za bzdura.
Bortniczuk nie reprezentuje Głuchołaz, ba nawet nie reprezentuje Polski, lecz tylko i wyłącznie pis.
samorządowiec
-17

samorządowiec

Apel do wszystkich mieszkańców naszej Gminy.Glosujmy na tych panów,pokażmy wszystkim że w tej sprawie potrafimy się zjednoczyć bez względu na opcje polityczne.Tak będziemy mieli dwoch parlamentarzystów z Głuchołaz.Gluchołazianie do urn.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: