Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Przeczytano 0%

logo sport
      Po kilku miesiącach przerwy piłkarze z Bodzanowa jak i z Głuchołaz powrócili na boisko. W meczu XVI kolejki, trzecia drużyna po pierwszej rundzie, GKS Głuchołazy grał na wyjezdzie z plasującą się na miejscu IV, Victorią Cisek. GKS wygrał pokonując Victorię 4-1. Bramki dla drużyny z Głuchołaz zdobyli: Malyk, Hływa, popularny Roger, oraz jako ostatni na listę strzelców wpisał się Gancarz. W następnej kolejce, GKS podejmować będzie u siebie drużynę Naprzód Ujazd Niezdrowice. W II kolejce GKS pokonał drużynę z Niezdrowic 4-3.

KS Bodzanów - Nowy Świętów w tej kolejce podejmował na Stadionie Miejskim w Głuchołazach LZS Racławiczki. Co można o tym meczu powiedzieć, kibice gości po 45 minutach zacierali ręce i już cieszyli się z 3pkt. Świetną formą błysnął zawodnik z Racławiczek, który skompletował hatt- tricka. Piłkarze z Bodzanowa ocknęli się ze snu zimowego w 80 minucie. Karnego pewnie wykorzystał  Maciej Rychlik i było 1-3. W 89 minucie na 2-3 podwyższył Michał Śnieżek, a w ostatniej akcji w zamieszaniu w polu karnym Michał Śnieżek strzelił wyrównującego gola!!!  Bodzanów w następnej kolejce zmierzy się LZS GKS Piomar Tarnów Przywory. Dokończenie kolejki jutro, Odra II Opole zmierzy się z Porawiem II Większyca, mecz lidera, Pogoni Prudnik z Branicami przełożono na inny termin. W tabeli na prowadzeniu Pogoń Prudnik 33pkt.- w tym mecz zaległy, drugie miejsce ze stratą jednego punktu Orzeł Zlinice, GKS na miejscu III - 30pkt., Bodzanów plasuje się na 12 miejscu w tabeli, grupy II z 20 pkt. na koncie.