Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

     bv tile
      Wiele się dzieje  w naszej IV ligowej drużynie GKS-ie Głuchołazy.  Nowym trenerem GKS-u został dobrze znany kibicom, Marek Gandziarowski, były zawodnik Unii Głuchołazy,  Polonii Nysa, FC Warex Supikovice (Czechy). Obecnie pełni funkcję trenera ŁDMT w UKS Hattrick oraz trenera kadr młodzieżowych OZPN. Nowy trener będzie pełnił funkcję do końca czerwca 2020 r.O byłym trenerze napisano na fan pagu:

        "Dotychczasowy trener Petro Holubka bez wątpienia wpisze się w historię naszego klubu bardzo szczególnie. To właśnie pod Jego wodzą uzyskaliśmy historyczny awans do IV ligi w sezonie 2018/19, a w bieżącym sezonie 2019/20 w rundzie jesiennej IV ligi zdobyliśmy 18 pkt. plasując się na 11 pozycji. Serdecznie dziękujemy za lata ciężkiej pracy , poświęcenie i zaangażowanie, oraz życzymy dalszych sukcesów".

       Przypominamy dotychczasowy prezes klubu Ryszard Lis zrezygnował z piastowania swojej funkcji, zatem zapowiedziane walne zabranie, które odbędzie się 11 stycznia o 17.00,  będzie kluczowe dla przyszłości naszego stowarzyszenia. Na zebraniu dokonamy wyboru nowego zarządu, dlatego też prosimy o obecność wszystkich osób, które są związane z klubem.

    Na stronie zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na klub GKS Głuchołazy. Zapraszamy do wsparcia naszej drużyny.

https://zrzutka.pl/zbdkgrutm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR3OHfZ3m66Zw-Mgde_kSsR50b4UjpruCENiLeWfjFo06qEPs88RYHEJF0g

 

 Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: