Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

labedzJak już pisaliśmy w poprzednim artykule, silny mróz daje się we znaki w Gminie Głuchołazy. Strażacy kolejny raz wyjeżdżają do zwalczania skutków mrozu.Nie tylko ludzie odczuli zmianę temperatury i powiew zimy, ale także zwierzęta,  a dokładnie kaczki czy  łabędzie. Dzisiaj o godzinie 10:42 strażacy zostali wezwani na Rzekę Białą, gdzie dwa łabędzie przymarzły do tafli lodu, strażacy podjęli próbę uwolnienia łabędzi, ta okazała się skuteczna i łabędzie zdołano odkuć od tafli. Niestety,  to nie koniec działań strażaków. Kilka godzin później, a dokładnie o 14:23 ochotnicy z Gierałcic zostali zadysponowani do podobnego zdarzenia na potoku Długosza, gdzie zastano przymarzniętą czaplę.  Podczas gdy ochotnicy z Gierałcic uwalniali ptaka, strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Głuchołazach, dostali kolejne zgłoszenie. Tym razem dotyczyło pękniętej rury zalewającej mieszkanie na ulicy Nałkowskiej w Głuchołazach. Przyczyną tego zdarzenia okazała się awaria zaworu odcinającego grzejnik.  Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Walter
+1

Walter

Ważne że drogi w Nysie są odgarnięte i posypane. Kto w nowym pałacu powiatu w Nysie przejmował by się jakimś tam Bodzanowem. Droga przez Bodzanów powinna być jak dawniej gminna a nie tego pasożyta czyli powiatu.
drogowiec
+5

drogowiec

No właśnie...tak to już z tą porą roku jest, że trzeba działać, by przeciwdziałać skutkom zimy, która jak zawsze jest o tej samej porze roku i nie wiadomo czemu odpowiedzialni za bezpieczeństwo na drogach nie potrafią stanąć na wysokości zadania, czego przykładem może być po raz kolejny powiatowa droga w Bodzanowie, która jest prawie w 90 % skuta lodem i śniegiem, a piaskarka lub solarka to pewnie się pojawi na Wielkanoc lub może nawet na Boże Ciało... Już kilka dni ta droga jest w tak fatalnym stanie pomimo, że nie ma intensywnych opadów śniegu, a wystarczy by solarka posypała drogę i lód by już dawno został rozbity...hmm...może faktycznie potrzeba jakiejś tragedii drogowej w Bodzanowie, by właściciel tej drogi przypomniał sobie za co między innymi odpowiada...i nie piszę tutaj o służbach drogowych, bo słowa " służba " już dawno powinno zaprzestać się używać, tym bardziej widząc stan dróg.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: