Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

imageAnna Pabiś została nowym organizatorem wyborów Miss Polski Opolszczyzny. Anna Pabiś, głuchołazianka - II Wicemiss Polski 2013 roku, przyjęła propozycję od organizatora Miss Polski zajęcia się organizacją wyborów najpiękniejszych Polek naszego regionu. Zapowiada, że będzie to jedno z najlepszych i ważniejszych wydarzeń na Opolszczyźnie. 

Anna Pabiś przeszła każdy szczebel konkursu: casting, wybory regionalne, ćwierćfinał, półfinał i sam finał Miss Polski. Ma wiedzę opartą na własnym doświadczeniu. Cel ma jeden - zorganizować wybory regionalne na najwyższym poziomie, nie tylko pod względem organizacji, ale również pod względem uczestniczek konkursu.

 

- Jestem bardzo wymagającą i dokładną osobą - mówi. -  Czego się podejmuję, robię to w stu procentach. Już od pewnego czasu przygotowywałam się do tego wyzwania, jeździłam po całej Polsce przyglądając się regionalnym wyborom, by gala, która odbędzie się w przyszłym roku, została zorganizowana bezbłędnie.

 

Celem nowej organizatorki jest też otwarcie się na kandydatki z małych miejscowości. Chce je zachęcić do udziału w wyborach Miss Polski. - Jestem przekonana, że na Opolszczyźnie jest mnóstwo pięknych dziewczyn, które nie mają odwagi się zgłosić - dodaje - Chcę dać szansę dziewczynom z mniejszych miejscowości, ponieważ sama pochodzę z Głuchołaz i wiem jak trudno jest zdecydować się na taki krok. Mam w planach zorganizowanie kilku tzw. open castingów w miastach powiatowych.

 

Wybór organizatorów Miss Polski jest na pewno trafiony, bo nasza Wicemiss jest doskonale przygotowane do tej roli. Brała nie tylko udział w wyborach w kraju, ale też ma za sobą wybory międzynarodowe w Chinach oraz, w Malezji. - Chciałabym tę wiedzę móc dać dziewczynom, by nasze reprezentantki mogły przeżyć wszystkie te wspaniałe chwile - zaznacz. -  Aktualnie głuchołazianka pomaga obecnym finalistką Opolszczyzny, które reprezentować będą nasz region na Miss Polski Nastolatek i Miss Polski. - Udzielam im rad, jak odnaleźć się w nowej sytuacji, co robić, a czego się wystrzegać podczas zgrupowania - mówi. -  Organizuje im także kalendarz z wydarzeniami promocyjnymi w Opolu, angażując w rożne eventy i akcje charytatywne.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przejdź do działu bezpłatnych ogłoszeń lokalnych.

Dodaj swoje nowe ogłoszenie.

Przeczytaj także: