Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

10317633 664233973626325 2300005840522621858 oWe wtorek, o godzinie 15.30 w sali Sali im. Jana Pawła II w Urzędzie Miejskim w Głuchołazach przy ul. Rynek 15 odbędą się konsultacje społeczne, na które władze zapraszają każdego , kto ma pomysł lub własne zdanie na temat tego, jak zagospodarować odkupione tereny zdrojowe. Przypomnijmy - w czerwcu ubiegłego roku tereny te (Góra Parkowa wraz ze schroniskiem, górny staw do terenu byłego basenu zostały wykupione od firmy Bryksy, po tym jak ich cena, jaką żądała firma spadła do akceptowalnego poziomu. Spadek ceny terenów miał związek z uruchomieniem basenu w innej lokalizacji i mniejszym zainteresowaniem tym terenem pod inwestycję budowy kąpieliska. Na cel rewitalizacji tych terenów złożono projekt o dofinansowanie z pieniędzy UE. Dziś już wstępnie wiemy, że kwoty 12 i pół miliona, o jakie zabiegała gmina nie będzie. Kwota ta uległa pomniejszeniu do ok. 8 milionów. 

Na konsultacje burmistrz zaprasza przedstawicieli lokalnych podmiotów działających w obszarze polityki społecznej,turystyki, zdrowia oraz mieszkańców. Celem konsultacji jest zebranie Państwa opinii oraz ewentualnych uwag i sugestii odnośnie przygotowywanego projektu zgodnie z priorytetem rozwojowym przyjętym przez Urząd Miejski w Głuchołazach.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

go-ść
+3

go-ść

Nie zapominajmy, że architektura, która czyni miejsce atrakcyjnym , to nie tylko budynki, ale także roślinność. Każdy kojarzy basen z pięknymi różanecznikami.
Może warto by było, żeby utworzyć coś w rodzaju głuchołaskiego parku dendrologicznego, czyli nasadzić wszelkie drzewa, które są w stanie wegetować w naszym klimacie, opisać.
PZPR
+4

PZPR

Niech obecne władze najpierw nauczą się od swoich poprzedników z epoki PRL-u a dopiero później niech zapraszają do rozmów bo inaczej stracą czas i pieniądze podatnika i wszystko na darmo.
fff
+13

fff

Może wybudować kolejny hipermarket! Będą kolejne miejsca pracy za najniższą krajową.
A tak na poważnie to inwestować tylko w coś co przynosi profity lub stworzy dobrze opłacane miejsca pracy!
Ale najłatwiej budować żeby przekazywać pod stołem łapówy!

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: