Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

img 20190718 wa0000
Polonia się doczekała okrycia. Nareszcie. Czytelnik pisze - "Czego to się nie robi dla Kropki". Chyba ma w tym trochę racji. Właśnie teraz, na kilka dni przed festiwalem ruina przestała straszyć. Cieszmy oczy!

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię1

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Miejscowy
+13

Miejscowy

No to ładnych parę lat popatrzymy na tą atrapę aż ja ptaszyska osr..... Będzie jak z basenem i Leśną może tam też rzucić plandekę i róbmy sobie zdjęcia na ich tle im dalej lepszy efekt. Obiecanki przed wyborami a PO to już dramat. Miasto umiera z zaciąganym coraz większym długiem przez" naszego gospodarza".
Misiu
+11

Misiu

odziejmy jeszcze wszystkich żuli w dostojne garnitury, białe koszule z krawatem,

ich jest zawsze pełno jak mrówek, więc szybko zwrócą na siebie uwagę,

elokwencja, inteligencja i elegancja będzie biła z każdego zakątka naszego miasta,

to będzie miało niebagatleny wpływ na wizerunek naszego miasta
anonimus
+6

anonimus

No komentarz czytelnika może adekwatny, może nie ale jedno powiem... jeśli dla "Kropki" zrobione to chyba dobrze i że jest zasłonięte to dobrze bo do czasu kiedy to będzie zrobione to lepiej chyba, żeby to nie odstraszało turystów. Ale nie lepiej narzekać, że długo będziemy czekać itd. Cieszmy się że choć tak to zostało na razie zrobione a nie ciągle marudźmy...
As
+20

As

Żadna sensacja. Takie ubarwianie i szminkowanie upadającego miasta idzie od dawna pełną parą.
Może jeszcze by tak postawić z pomalowanej tektury szpital, liceum, dworce, zakłady pracy, leśną z basenem itd.

  DO GÓRY

Przeczytaj także: