Drukuj
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.




Przeczytano 0% artykułu

img 1532288047966
Postanowiliśmy sprawdzić, jakie są postępy na Górze Chrobrego. A konkretnie - w restaurowanym przez Pana Łanowskiego schronisku. Powód - chcemy wiedzieć, kiedy otwarcie. 



 No cóż - zapowiada się że termin zostanie dotrzymany. Pan Bronisław dwoi się i troi, by końcem sierpnia, każdy strudzony piechur mógł, po tym, jak już "wylezie" na górę, usiąść w restauracji po to, by odpocząć i coś zjeść.  

- Aktualnie kończymy prace w pomieszczeniu restauracji. Potem jeszcze prace porządkowe i gotowe. - mówi właściciel, który jednak dodaje, że chce otworzyć końcem sierpnia, ale terminu nie chce zapeszać. - Bo nie wiem, co jeszcze stanie na przeszkodzie. 

Ale jak już się poznaliśmy, Pan Bronisław do wytrwałych ludzi należy. Dzielnie nad całością czuwa. Spieszy się, bo początkiem września wzywają go obowiązki w swoim drugim kraju za oceanem. 

-  Jeszcze tylko zostanie ostatnia kwestia - kto tu będzie pracował. Zaoferowaliśmy pomoc w znalezieniu pracowników. - Odezwę się, jeżeli nie znajdę pracowników samodzielnie - zapewnia Pan Bronisław. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0