Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

bodzanow smieci
To już kolejny raz, gdy piszemy o tym, jak to ludzie pozbywają się śmieci. Ulubionym miejscem dla bezmyślnych śmieciarzy jest Bodzanów. Spokojne miejsce do tego, by po kryjomu porzucić swoje odpady. I tak też się dzieje.  Śmieci porzucono na polnej drodze prowadzącej do pojedynczej posiadłości. Worki z gruzem także przy ej drodze. Co warto zauważyć - wyrzucono je w pole kukurydzy - być może przez złośliwość. Chyba nie trzeba pisać o tym, że w przypadku natrafienia na te worki przez sprzęt rolniczy, np. kombajn kukurydziany, może dojść do uszkodzenia elementów mechanicznych. 

24321423324234324423554324545454365344545446436435345345543534543543bodzanow_smieci


Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Alicja

Alicja

A czy ktoś sugeruje że to mieszkańcy Głuchołaz wywieźli ten gruz i śmieci ? Może być to ktokolwiek z okolicznych wiosek,a nawet mieszkańcy bodzanowa! A oczywiste jest to że kombajn ma przywilej spokojnej pracy w polu!!! Taka jego rola i nie ma tu nic zabawnego. Koszt legalnego zutylizowana śmieci niczym się nie równa to do kosztu naprawy maszyny rolniczej która na to trafi podczas pracy. Gdyby nie kombajn i rolnik to nie ma piwa chleba itp!!!
JERZY.
+1

JERZY.

W pobliżu Rudawy przed wodospadem jest stare koryto rzeki obok polnej drogi tam tez nieznani "Dzicy ludzie"wysypuja swoje odpady prawdo podobnie sa to smieci z warsztatu samochodowego tj. zderzaki nadkola części plastikowe z samochodu sa tez zabawki dziecięce, gruz nawet sprzęty agd.Moze by zamontować ukryta kamerke aby ujawnić tych "smieciarzy"i nakazac im na swój koszt posprzatac to co zostało tam wywiezione ,w ramach kary !
jesio
+1

jesio

Ach.Ci niesforni Głuchołazianie,nie wstyd Wam wywozić śmieci do Bodzanowa? Zostawcie je u siebie a tam niech będzie czysto jak zawsze i kombajn spokojnie niech sobie jeżdzi.pozdro.jesio :P

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: